2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah benim tutunmadan yana hiç sorunum olmuyor; bu üçüncü denemem. İlk transferim kimyasal gebelikle sonuçlandı, ikincisi kalp atışı olmadı kese etrafında kanamalar oluştuğu için kürtajla sonuçlandı. Şuan sevinemiyorum açıkçası, hayırlısını diliyorum rabbimden 🤲🏻🎗️
Insaallah bu kez tutunur ve 9 ay boyunca amnecigine sımsıkı sarilir. ( :

Selamünaleyküm kızlar hayırlı cumalar🙏
Kan verdim geldim şimdi gelirkende bi tane daha test aldım. Üstteki 8.ci gün yaptım altta ki de 10.cü gün bugün. Kanda da sonuç iyi çıkar inş🫣
Beta hcg nin 2 gunde 2 kat arttigini gorebiliyoruz bu iki testte. Hayirli ugurlu olsun. Gozunuz aydin. Ne guzel, masallah barekallah size. ( :

Kızlar dayanamadım 9 mart transfer 6. Gün

Eklentiler

• IMG_3585.jpeg
    IMG_3585.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 108
Kızlar merhaba
40 yaşındayım ve önceki başarısız denemelerim beni açıkçası yormaya başladı. 1 tane dondurulmuş embriyom var. Doktorum adetinin 5. günü gel tedaviye başlayalım transferini yapalım dedi.
Size sormak istediğim şey bu ay hemen tedaviye başlamalı mıyım yoksa 1 ay daha beklemeli miyim? Ya yine olumsuz olursa deyip ertelemem doğru mu?

Kızlar merhaba
40 yaşındayım ve önceki başarısız denemelerim beni açıkçası yormaya başladı. 1 tane dondurulmuş embriyom var. Doktorum adetinin 5. günü gel tedaviye başlayalım transferini yapalım dedi.
Size sormak istediğim şey bu ay hemen tedaviye başlamalı mıyım yoksa 1 ay daha beklemeli miyim? Ya yine olumsuz olursa deyip ertelemem doğru mu?
İnşallah sağlıkla bu sefer tutunur sana bebeğin..bu soruna ikinci denemeleri yapan arkadaşlar daha net cevaplar verecektir ❤️ Rabbim gönlüne göre versin

Kızlar merhaba

Ben ara vermemiştim canım olumsuzdan sonra ama seni neden 5. Gün çağırdı biraz geç değil mi. İkinci ya da üçüncü günü çağırırlar normalde. Negatiften sonra rahimde kalan bir hasar yok ki ama vitamin beslenme için diyorsan bekleyebiliriz doktorum beklemenize gerek yok demisti

X