2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    273
Kızlar yarın iki aylık asimiz var ateş vs oluyor mu
canım ilk gün değil ikinci gün bizde oldu hatta 38.4 e çıktı calpol verdik çok halsizdi ertesi gün geçti ama kesinlikle aşıdan önce calpol verme atesin de 38 olmasını bekle etkisini azaltıyor

İlaç veridiniz mi peki
Hayır soğuk bezle kasık koltuk altı sildik ve sürekli ateşi kontrol ettik 38.5 geçseydi ilaç verecektik . Ama hiç uyumadım 10-15dk bir alından ölçtüm şüpheye düşünce koltuk altından ölçtüm . Üstünü çıkardık 37.5 görünce sonra 38.5 ve sonrası düştü . İlaç vermekten korkmayın ateş daha tehlike 38.5 geçerse ilaç kullanılmalı tabi bu bizim ve doktorumuzun önerisi. Çabucak geçecektir

Bugün 56 gunluguz canım, 1aylik kontrolde 4700 geldi, hep 5 10 dk emiyordu onu bulmuyor çoğu zmaan, cisi de yapmış mi , ne kadar yapmış diye bakiyorum, bı ara az ve hafifti bezleri,acaba doymuyor mu dedim ben de, 2. Ay kontrolüne de gitmedik daha, aldığı belli ama ne kadar bilmiorum, baskulde bakıyorum ikimiz tartilip ama aynı olur mu bakicaz bu hafta
Aşı oldunuz mu canım çok merak ediyorum bebeğimde senin ki gibi az emihor 5 dk 5 dk kilo almış mı

Ayva çekirdeği jeli iyi geliyor bebek emince sıkıntı olmuyor emmeye başladıysa bir kaç gün acıyor sonra geçiyor ben kendi sutumle sildim birde göğsün direk çamaşıra temas etmesin araya yumuşak birşey koy birde memeye tam oturtursan acımıyor
Cnm nasılsın??

Hayır soğuk bezle kasık koltuk altı sildik ve sürekli ateşi kontrol ettik 38.5 geçseydi ilaç verecektik . Ama hiç uyumadım 10-15dk bir alından ölçtüm şüpheye düşünce koltuk altından ölçtüm . Üstünü çıkardık 37.5 görünce sonra 38.5 ve sonrası düştü . İlaç vermekten korkmayın ateş daha tehlike 38.5 geçerse ilaç kullanılmalı tabi bu bizim ve doktorumuzun önerisi. Çabucak geçecektir
Şuan 38. Parol verdim ateşi düşüyor. Biraz huysuzlugumuz var olacak o kadar da çabuk atlatırız umarım

Merhaba hanımlar bende 2024 Mart annesiyim aranıza yeni katıldım 1 Mart'ta oğlum dünyaya geldi sünnet için doktorumuz bu yaz yaptırın dedi sizin fikirleriniz neler siz ne zaman yaptirdiniz

Merhaba hanımlar bende 2024 Mart annesiyim aranıza yeni katıldım 1 Mart'ta oğlum dünyaya geldi sünnet için doktorumuz bu yaz yaptırın dedi sizin fikirleriniz neler siz ne zaman yaptirdiniz
Merhaba bize doktor daha kolay iyileştiği ve genel anesteziye gerek duyulmadığı için küçükken yaptırmamızı tavsiye etti, 2. Ayı dolunca yaptırdık lokal anestezi ile yapıldı ve çok rahat atlattık 2 günde iyileşti

Merhaba bize doktor daha kolay iyileştiği ve genel anesteziye gerek duyulmadığı için küçükken yaptırmamızı tavsiye etti, 2. Ayı dolunca yaptırdık lokal anestezi ile yapıldı ve çok rahat atlattık 2 günde iyileşti
Canım nasılsın bayadır yazmıyordun

X