HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim de oldu parfümden midem bulandı herşeyi yaşadım nasıl bir reglim var anlamıyorum artık 😂
Benim her ay regl öncesi mutlaka olur özellikle yemek sonrası 😬 hatta eşim ilk zamanlar hamile misin diye soruyordu şimdi alıştı reglin yaklaşıyor diyor 😅 umarım hamilelikte mide bulantısı yaşamam çok can sıkıcı 🫠

Karnım ağrıyor bazen adet belirtileri gibi işte dediğin gibi beklicez bakalım hayırlısı hakkımızda
İnşallah canım
kızlar regl olunca kaç gün sürüyor sizin ? Benim kürtajdan önce 4-5 gün sürerdi
Bazen 5. gün tamamen bazen 6. gün lekenmeye döner kesilirdi direk

Şu an 3 gün yoğun 4. gün lekelenme olarak oluyro endişelenmeli miyim ?
Benim 3,5 gün falan sürüyor 4.gün de dediğin gibi leke belki gelip bitiyor
Belirtin falan var mı? İnşallah gebesindirr🥰
Dün(bata 3 gün kala) regl olcakmış gibi belim bacaklarım falan ağrıdı ardından hafif ıslaklık oldu sonra geçti yumurtladım mı noldu anlamadım. Göğüslerim de adet olcakmışım gibi tam regle 3 gün kala şişti hamilelikte daha önceden hassaslaşıyomuş sanırım benimki herzamanki gününde oldu o biraz canımı sıktı

Benim her ay regl öncesi mutlaka olur özellikle yemek sonrası 😬 hatta eşim ilk zamanlar hamile misin diye soruyordu şimdi alıştı reglin yaklaşıyor diyor 😅 umarım hamilelikte mide bulantısı yaşamam çok can sıkıcı 🫠
Ah benim kanayan yaram😞 korkutmak istemiyorum ama 4. Aya kadar ben benlikten çıkmıştım su dahi içemiyordum 😞 benim gibi olmasın kimse inşallahhh🙏🙏

aynen bende bi 10. günde gibi başlamak istiyorum , zaten 24 günü ilaçla olmuştum bana 1 kereye mahsus hormon düzenleyici vermişti 21 günlük tablet bitince 3. gün oldum. Sonra işte eskiden 28 de 1 olurdu , 32-31 de oldu 2. ve 3. regliler
ve kürtaj sonrası reglilerim dehşet ağrılı
Canım benim tam tersi ağrısız oldu normalde aşırı ağrırdı tekrar bi kontrole git istersen

IMG_20240603_172400.jpg
Ah canlar öyle üzgünüm ki dayanamadım kaset test alıp yaptım ve tertemiz negatif. Vücudum bu sefer beni büyük kandırdı 😢regle 2-3 gün vardı.

kızlar geçen ay biz özellikle denemedik , kürtajdan sonra 2-3 regl dedi diye doktor
Ondan silik çıkan teste de ihtimal vermedim kuruma çıktı zaten :KK70:
bu deneyeceğimiz ilk ay olacak kürtajdan sonra heyecanlı ve korkulu ve gerginim :KK43:

Ya canım üzülme regl olacaksın ve tekrar deneyeceğiz yumurtluyorsun rahmin var çok şükür
Evet eşimin ve benim bütün tarhillerimiz temiz en son bu ay HSG çekildim onda da bir sıkıntı çıkmadı çok şükür ama 1 sene oldu işte insan artık olsun istiyo 🥹

kızlar regl olunca kaç gün sürüyor sizin ? Benim kürtajdan önce 4-5 gün sürerdi
Bazen 5. gün tamamen bazen 6. gün lekenmeye döner kesilirdi direk

Şu an 3 gün yoğun 4. gün lekelenme olarak oluyro endişelenmeli miyim ?
Benim de aynı öyle endişelenecek bi durum olduğunu sanmıyorum ya

Ah benim kanayan yaram😞 korkutmak istemiyorum ama 4. Aya kadar ben benlikten çıkmıştım su dahi içemiyordum 😞 benim gibi olmasın kimse inşallahhh🙏🙏
Ayy umarım bu kez öyle olmaz 🙏🏻Anneye de çeker diyorlar annesinde hamilelikleri çok ağır bulantılı geçmiş doğuma kadar neredeyse 🤧 korkuyorum 😬
Benim 29 mayisti yumurtlama ovulasyon böyle çıkıyor ne demek oluyor bu hafif silik bir çizgi var
Ovulasyon testinde hamilelik anlamak için ovulasyon testinin pik olması gerekiyor, silik çizgi HCG testinde hamilelik anlamına geliyor 🌸

Ayy umarım bu kez öyle olmaz 🙏🏻Anneye de çeker diyorlar annesinde hamilelikleri çok ağır bulantılı geçmiş doğuma kadar neredeyse 🤧 korkuyorum 😬
Ay yok canım benim annem ne bulantı ne aşerme hiçbi şey yaşamamış ben bulantı kusma dibine kadar yaşadım yani. Anneye çekme tezini çürüteyim😄

Ay yok canım benim annem ne bulantı ne aşerme hiçbi şey yaşamamış ben bulantı kusma dibine kadar yaşadım yani. Anneye çekme tezini çürüteyim😄
Tezimiz anında çürüdü şuan 😅 kız bebekte çok bulantı oluyor diyende var ama arkadaş çevremde erkek olup mide bulantısı yaşayan da vardı 🤷 bunun bir standardı yok sanırım 🥲

X