2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Yok bir zararı olacağını sanmam, aksine vermeseniz çocuğun bir yerleri şişebilir Allah korusun o daha sıkıntı asdfasf

Elinden tutunca kafasını kaldirmamasina normal mi dedi. Bizimde yarın kontrol çok kafama taktım bu kafasının arkaya düşmesini
Canım benim oğlum da yarın tam 3 aylık olacak. Sırtüstü yatarken ellerinden tutup kaldırmaya çalışınca başı arkaya düşüyor hala. Kitaplarda ve internette 3. Ay itibariyle bu yeteneği kazanmış olmalı deniyor ama bazı bebeklerde 4 aya kadar uzayabiliyor galiba. Bizim 3 ay kontrolümüz bu cumartesi olacak o zaman soracağım doktorumuza.

Evet doktorumuz normal diyor ama içim hiç rahat etmiyor 12 gün sonra 4 aylık olacak bizimki

benim de aynı normal bence

merhaba güzel anneler, kızıma bugün nimernix ve bexero yapıldı. Doktorumuz 4 saatte bir 2.5ml calpol önerdi. Şuan ateşi 38 civarı.. sorum şu ki; bu aşılardan sonra sizlerin bebişlerde de ateş oldu mu ve kaç gün sürdü?

Bebegimde ates olmadi sadece ates dusurucuyu asidan yarim saat sonra yarim olcek vermemi soyledi

bakıcı arıyorum önce ilanlara başvurup işe ihtiyacım var nolur görüşelim diyorlar, sonra da görüşme günü gelince bahaneler. 15 ağustosta işe başlamam lazım ne yapacağım bilmiyorum

Kızlar bi sorum olacak dogumda sonra adetinizin duzeni nasil mama+anne sütü veriyorum. Bebegim 2.5 aylikken 1 kez adet oldum. Suan 4 aylik olmasina 1 hafta kaldi hala adet olmadim

bakıcı arıyorum önce ilanlara başvurup işe ihtiyacım var nolur görüşelim diyorlar, sonra da görüşme günü gelince bahaneler. 15 ağustosta işe başlamam lazım ne yapacağım bilmiyorum
Benim de eylül sonunda işe başlamam gerek ama bakıcı aramaya başlamadım daha, strese sokuyor bu durum beni. Nasıl arıyorsun nereye ilan veriyorsun canım? Ben de artık aramaya başlasam iyi olacak.

Nerde yaşıyorsun?

İstanbul'da yaşıyorum

Benim de eylül sonunda işe başlamam gerek ama bakıcı aramaya başlamadım daha, strese sokuyor bu durum beni. Nasıl arıyorsun nereye ilan veriyorsun canım? Ben de artık aramaya başlasam iyi olacak.

bakıcı buldum ve işin olsun diye 2 platformdan ilan verdim.
tanıdığımız herkese de haber verdik ama çok zor bulmak

Kızlar sizde de saç dökülmesi başladı mı? Benim doğumdan 2.5 ay sonra aşırı dökülmeye başladı, elimi saçıma her atmamda veya banyodan sonra tutam tutam dökülüyor hamilelik öncesi zaten genelde saçım biraz çok dökülürdü, hamilelikle birlikte neredeyse hiç dökülmez olmuştu, hatta hamileliğin en sevdiğim taraflarından biriydi bu durum. Yüksek östrojen seviyesinin bunu sağladığını ve doğum sonrası hormonlar normale dönerken saç dökülmesinin artacağını okumuştum önceden ama bu kadarını beklemiyordum. Dökülmediği zamanların acısını çıkartırcasına tutam tutam dökülmeye başladı çok üzülüyorum. Bu durumu yaşayan ve çözüm bulan var mı aramızda?

Benim de aynı oğlum saçımdan tutuyor her kucağıma aldığımda parmakları saçlarımla dolmuş oluyor

Bakıcı buldum platformunu bilmiyordum ben de bakayım oraya. Sahibinden ve Armut’u duymuştum , onları da dene istersen.

tam armut a bakacaktım ben de, teşekkür ederim
sahibinden e baktım ama bakıcı arayanlar 50 bin falan yazmış maaş olarak utandım oraya ilan vermeye assdf. oturduğum semt yüzünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…