2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
çocuk felcin de mi korkmuyorsunuz sonuçta kendi evladınız en iyisini bilirsiniz türkiye gibi agfanı suriyelisi afrikalısı dolu olan bir ülkede büyük risk basit bir ası korkusu telafisi imkansız hasarlar bırakabilir üşütünce gidip serum alıyoruz kanserler akıllı ilaç kemo ilacları antibiyotikler hangisinin içeriğini sorguluyıruz bilebiliriz eskiden de ani ölümler vardı benim arkadaşım daha yeni 40 yasında menenjit gecirdi şimdi fizik tedavi ile yavas yavaş yürüyor konusamıyor tam ölümden döndğ çocugu ve eşi aşılı bulaşmadı bile kusura bakmayın saygı duyuyorum ama yazmamaya kıyamadım

Kaç aylık şu an sizin

benim ki hiç anlamıyor sofradan çok çok erken bence bir ömür yiyecekler aceleye gerek yok bence

Benim doktor da menenjit yaptr mutlaka dedi

bu gruptakilerin yarısı kendimde dahil havuz problemi çözemeyiz aşının içindekileri nerde anlıycaz da yorum yapıcaz milyar dolarlık yatırımlar dahiler çalışıyor ekiplerinde ilime bilime saygı duymak lazım

Araştırmadan mı yaptırıyorsunuz yani aşıları ? Ben senelerdir araştırmam sonucu yaptırmamaya karar verdim, tüm sorumluluğu da alıyorum

Merhaba hasan bey gebelik sürecinin takibini ve doğumu yaptiriyor mu biliyor musunuz? Ben de İzmit'te oturuyorum.

Merhaba kizlar bebegim 15 haftalik oldu. Yani 3.5 aylik. Basini hala tutamiyor. Elinden tutup kaldirdigimda tutamiyor

Merhaba kizlar bebegim 15 haftalik oldu. Yani 3.5 aylik. Basini hala tutamiyor. Elinden tutup kaldirdigimda tutamiyor
Tummy time öneriyolar genelde benımkıde 3 aylık olacak yarın kafasını tutuyor ama yüz ustu koyduğumda tam beceremiyor. Onun ıcın Her gun bır kac dakika yuz ustu yatırmak gerekiyor galiba

Kaç aylıktı acaba

Tummy time öneriyolar genelde benımkıde 3 aylık olacak yarın kafasını tutuyor ama yüz ustu koyduğumda tam beceremiyor. Onun ıcın Her gun bır kac dakika yuz ustu yatırmak gerekiyor galiba
Tummy time yaptiriyorum. Eskiden çok severdi ama şimdi çok sevemiyor aglamaya basliyor. Benimde oglum çogunlukla tutuyor ama iki elinden tutup kaldirinca basini tutamiyor. Internnette boyle yapinca 3 aylik bebeklerin tutmasi gerekiyor diyor

Acaba uzun sure mı yuz ustu duruyo ondan mı alıyor sure kısa olursa ya da huzursuz oldugunu anlayınca hemen normale cevırın. İnternete de çok bakmamak lazım hem her bebegın gelısımi farklı hem de maşallah her bebek herseyı yapıyor da bızımkıler geri gıbı hissettiriyorlar yıne de ıcınıze sinmiyorsa çocuk drunuza sorun bence

benim oğlum da yüzüstü durmayı hiç sevmiyor. ama kucağımda, yani dizlerimde yüzüstü tutunca duruyor ben çözümü böyle buldum.
her bebeğin gelişimi gerçekten farklı, geçenler de bir fenomen aramızda birkaç gün var 3. aya girmesiyle komple desteksiz çocuğunun döndüğünü paylaştı, ben şok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…