2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar benim oğlum 2 aylıkken başladı kakalarını haftalık yapmaya ve şuan 3.5 aylık hâlâ haftada bir kez bazen iki kez yapıyor. Bu sorun herkeste olduğu için ben sıkıntı etmiyorum başta çok kafama takıyordum ama alıştım. Ayrıca dediğiniz gibi gazı da aşırı kötü kokuyor özellikle uzun süre yapmadığı günlerde. Aşıdan demişsiniz aşıdan değil ben oğluma aşılarını vurdurmuyorum ona rağmen böyle.

hiçbir aşıyı mı yaptırmıyorsunuz

Bılmıyorum Kı ama yanlış emzırseydım dıger aylarda kılo almazdı 1 kılo alıyordu dıger aylar aynen süt daha ıyı ama hava da sıcak olunca su vermek aklımdan gecmıyo degıl

Bılmıyorum Kı ama yanlış emzırseydım dıger aylarda kılo almazdı 1 kılo alıyordu dıger aylar aynen süt daha ıyı ama hava da sıcak olunca su vermek aklımdan gecmıyo degıl
Canım benim bebeğimde 3 aylığa geçişte az kilo almıstı meme reddinden oluyor sanırım
Benim bebeğiminde boyu kısa bayağı
3 ayında 5.800 kg 57 cm boy idi normalde erkek bebekler daha uzun olurmus

Aynı şeyleri ben de yaşıyorum artı olarak kakası yeşil ve kötü kokuyor. Sizde de var mı bu durum? Tedirgin oluyorum açıkçası. Anne sütü artı mama olarak besleniyor. Mamadan mı oluyor diye düşünüyorum. Cidden kötü kokuyor çünkü ve baya yeşil rengi.

Kızlar bebişlerinizin mırıldanğını kontrol eder misiniz ? Biz üç aylık olduk arka bıngıldağın olduğu yer hafif biraz çukur gibi sizde de öyle mi merak ettim eğer kontrol Edip yazarsanız çok mutlu olurum yani arka taraf dümdüz değil

merhaba hemen hemen aynıymışız konu ile alakasız ama arka bıngıldak kapandı mı

yok canım kapanmadı benimkinin de

Doktorunuz ne dedi? Her ay aynı kiloyu almıyormuş zaten, değişebiliyomuş.

Canım benim bebeğimde 3 aylığa geçişte az kilo almıstı meme reddinden oluyor sanırım
Benim bebeğiminde boyu kısa bayağı
3 ayında 5.800 kg 57 cm boy idi normalde erkek bebekler daha uzun olurmus
Galıba meme reddi ya da bana bakmaktan dıyelım Bı ıkı fırt emip hemen bana bakıyor benım oglum çok uzun dogmadı ama sımdı yasıtlarına gore uzun sonradan uzuyolar
Doktorunuz ne dedi? Her ay aynı kiloyu almıyormuş zaten, değişebiliyomuş.
Ptesı doktora gıdıcem herseyı not aldım sorcam

hiçbir aşıyı mı yaptırmıyorsunuz
Hayır yaptırmadım sadece 1 yaş aşılarını yaptırmayı düşünüyorum. Aşı yaptırmayıp bağışıklık sistemi güçlü olan bir kaç arkadaşımız var. Hastalıkları atlatma süreleri 3 gün maximum biz iki haftaya kadar iyileşmiyoruz. Ayrıca aşıların içerisindekileri eğer okursanız sebebini anlarsınız. Maymun cenini de dahil ne olduğunu bilmediğimiz çok şey var. Ben pandemi döneminde aşılarını en önde yaptıranlardandım yaptırmayanlara dahi yaptırdım ama sonuca bakın, aşılar ani ölümlere sebep oldu ve bunu sağlık bakanı bile kabul etti. Ki çocuklarımıza yapılan aşılar ömür boyu değil yalnızca bir kaç yıl geçerli oluyor, sonrasında hiçbir etkisi kalmıyor vücutta. Ben aşı karşıtı değilim yaptıranlara saygım var ama çocuğumun geleceği benim için çok önemli olduğundan vücuduna, ne olduğu belli olmayan sular enjekte edilmesine izin vermem

Ya bizimkinin kakası genelde koyu kıvamlı kötü kokulu ve turuncuya yakın aşırı koyu oluyor. Sizinki mamadan olabilir belki ben hiç mama vermedim çünkü

Selam kızlar bebelere bişeyler tattırmaya başladınız mı ?
Bizimki sofrayı hazır görmesin ağzını açıp atılıyor bizimle yutkunuyor dayanamadım dün meyve filesine yarım kayısı koyup verdim ama nasıl emıyor ağzından alınca bağırtıyı basıyo çok komik

Aaaa, çok erken değil mi?
Ben de sabırsızlıkla bekliyorum ek gıdaya geçmeyi, 5. ayında başlarım diye düşünüyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…