2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Bezden mi oldu ki canım acaba ? . Ya da senin yediğin bieşy mi alerji yaptı ki

Ben de lansinoh manuelle sağdım csnım çok beceremedim . Bi de eller serbestle sağmayı denedim 10 CC, 20 CC gibi çıktı . Hastane tipi küçük memeyi sağar mı sence yani ne diyorsun

Ben de lansinoh manuelle sağdım csnım çok beceremedim . Bi de eller serbestle sağmayı denedim 10 CC, 20 CC gibi çıktı . Hastane tipi küçük memeyi sağar mı sence yani ne diyorsun
Hastanedeki annelerden çok duydum manuel kullanamayan elektrikli denedin mi hiç canım. Hastane tipinden herkes memnundu manuelle tutturamadim diyenler de gayet sagiyolardi. Eller serbest dediğin mochi ler mi oluyor? Onun süt azalttığını okudum bi yerde fazla vakumlamadigi için kullanma onu bence

Canım sürekli memede olması benimde hayat kalitemi kısıtlıyor açıkcası 4-5 saat aramız olsa ne ala ama aranıyorda sürekli aç oldumu memeyi bitirip bırakıyor ama olmadımı biraz emip uyuyor her zaman derdi emmek değil aslında memede uyumak kucakta olmak gibi bende kıyamıyorum neyse büyüdükçe düzelicez inşallah

Kızlar daha kötü ne olabilir dedim belimi incittim zaten sezeryan kaynaklı kitleniyordu bu sabah damacanadan su pompalarken bişey çekildi gibi hissettim bi kalktım daha eğilemedim eşim arada uğradı eve ama çok zor böyle çocuk bakmak

Bide üzerine doktorum aradı smear testimde enfeksiyon çıkmış 3 günlük fitil yazdı gün aşırı kullanacaksın dedi

Çok geçmiş olsun kuzuya, mantar falan olabilir mi acaba aklıma o geldi bir kremi vardır illa ki. Şifa olsun inşaallah

Geçmiş olsun canım egzama gibi duruyor tam emin olmamakla birlikte ona benzettim kıyamam kuzuya sen git doktora bekleme daha çok yayılmadan

Benim kızımda da oldu once soyuldu sonra ciğer gibi kıpkırmızı oldu dr bana senin kullandığın antibiyotikten mantar olmuş olabilir dedi mantar kremi ve kortizonlu krem verdi hiçbir krem ise yaramadı sadece onlar gecirdi

geçmiş olsun size de, bakalım biraz devam edeceğiz böyle

Kuzum benimkini de hiçbir şey yaptırmadı artık pes ettim zeytin yağı 5 gün verdim olmadı saldım saldığım gün kendisi cıvık yaptı ama 1 gün önce sıcak suya oturturdum banyo yaptırırken 10dk suya oturdu sanırım o yumuşattı masaj işe yaramıyor masaj sadece gaz çıkarttı yüz üstü de gaza yaradı o da olmadı bana doktor yapacak bir şey yok çok ağlarsa acı çekerse uyar popoyu ek gıdaya erken geçeriz devam ederse yapacak bir şey yok bir şekilde yapması gerek ek gıdaya kadar dedi ek gıdaya da kayısı ve armutla başlarız dedi

Geçmiş olsun canım ya

Aa öyle bir şey mi varmış bilmiyordum

Geçmiş olsun bezden olması çok ilginçmiş ilk defa denk geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…