2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
bende çocuğu soyuyorum öyle alıştırmak istedim doktorum da ince giydirmemi söylemişti herkes kızıyır annem vs ama dinlemedim dışarıds bile ince battaniye örttüm benim arkadaşım vardı Almanyada kız emzirirken cam açık emziriyordu biz donuyorduk iyi gelir diyordu orda öyleymşş

Hahah kız hafif araba istiyorum deyip benimkinden bile ağır araba almışsın Kenya bende çok begeniyordum napoliye şimdi internetten baktım bide Kraft bence Bebek Arabasında eeennn kaliteli marka oğlumun sattığım arabası krafttı 3 tane çocuk büyüttü 6 senede yine de taş gibiydi ama gel gör ki çok pahalı Kraft o yüzden ben bütçeme uygun gitmek zorunda kaldım sen çok iyi yapmışsın kuzum Kraft tercih etmekle iyi günlerde kullan inşallah

İskandinav ülkelerinde bebeklerini varenda da bırakıyorlar gece bebek arabasında sadece yüzleri açık kalacak şekilde eve almıyorlar ebeler özellikle ilk 40 gün eve almayın diyormuş hatta ana okullarında uyku saatinde bütün çocuklar bebek arabasında dışarıda yatırılıyor kimse çalmıyor da çocukları güvenlik oranı en yüksek ulkelermis (yazarken üşüdüm )

Ultra air bizimki canım
Kız yazdığına güldüm
Canım bana çok geldi giydirdiklerin
Ben sıfır kol zıbın üstüne de uzun kollu üst, bir patikli don üstüne çorap, yada tulum, altına sıfır kol zıbın, üstüne de ince battaniye örtüyorum geceleri, gündüzleri sadece karnını sarıyorum, bizim ev sıcak, çok güneş alıyor 25 26 derece oluyor gündüz
Yarın annem gidiyor salı günü tek kalıcam oğluşumla gerçi geceler zaten annemi kaldırmıyordum ama öğlenler acaba yapa bilecemmi çok merak ediyorum
Mis gibi yaparsın, hatta daha iyi yaparsın, düzenin daha iyi olur
Cnm gce müslin çok ince olmuyormu, mesela bn şahsen kndim müslin gbi bısey örtünsem gce donarım
Ayy nem kısa kol, kapriyle uyuyorum
Üstümde de ince pike, ona rağmen de sıcak terliyorum yazın ne yapavam
Bizim evimiz sıcak baya

Ay İn şa Allah dediğin gibi olurbakalım istediğim gibi olurmu..daha çok konuşmak vakit geçirmek istiyorum oğluşumla

Bir şeylerin ters gitmesinden korkuyorum tedirginim. Aslında dayanıklıyımdır ama bilemiyorum

Kızlar burun tıkanıklığı nasıl gideriyorsunuz, aspiratörle temizliyorum ama açılmıyor. Yıkama işlemini yapamıyorum cesaret edemiyorum çok burnundan hırıltı geliyor ememiyor resmen

Uyandı az önce babası altını aldı donları giydirmedi şapkasını çıkardı altını sardım öyle emzirdim peynir kesiği gibi kustu bütün emdigini çok üzgünüm şuan üşüdü de kustu acaba diye düşünmeden duramıyorum

Kızlar normal dogum yaptım 14.gun 2 3 gündür idrar yaparken yanma var (dikişte değil idrar yolunda) normal mi acaba

Hayır canım emdikten sonra hemen dikleştir bir süre öyle tut,çok giydirirsen sen farkına varmadan terler o zaman daha çok üşür. Şuan artık üşünecek hava kalmadı, çok giydirme canım. Çok sarıp sarmalamak ne kadar kustu belki fazla emdi fazlalığı çıkardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…