2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Sağol kuzum doğru nebulizator de yapayım kendime. Ay sorma küçücük bir bebeğe döndü adeta kucagimdan inmiyor, yatağa koyduğum anda ağlamaya başlıyor hiç böyle hasta olmamıştı yavrum.
Yaa yavrum benim tereyağ eritip içine pekmez koy yedir kuzum bir kaç kaşık oksurugune iyi gelir inşallah ilk zamanlari bide hastalığın hiç uyutmaz surekli başında olmak gerekiyor rabbim yardımcın olsun benim oğlan geçen hasta oldu ya afedersin halıya geldi kusmuk oturdum ağladım ben bunu nasıl temizliycem diye göbekten egilip güç veremiyorum ama yine temizledim bı şekilde ahh analiiikkk

Reactions: The
Haha alemsin kız serpo aşağıda olmasını sorun etmiyorum 35 36 da dönen hatta doğum günü dönen bebekler bile var dedi sizde takmayın yani

Balım senle aynıyız biz bende dün kontrole gittim 1300 Gr benim oğlanda banada az almış gibi geldi iki hafta önce 1030 du çünkü kafası aşağıda rahim ağzını karından 37 mm ölçtü bence gayet iyi dedi doktor leep geçmişimi de söyledim progestan kullandığımida ama yazdırmayı unuttum tekrar oda kullan demedi beraberlik yasakti dedim son bir ay yasak dedi 3 tane progestanim kaldı onu kullanınca güvende hissediyordum ne yapacam bilmiyorum şuan

Moralim bozulduğu için soramadım tuvaletini tutmakta zorlanabilirsin hareketlerini çok aşağıda hissedebilirsin dedi ayaklar aşağıda dedi bana da gösterdi parmakları falan
Zaten morel bı gidince o an kafadan da herşey gidiyor allah bilir muayeneyi hatirlamiyorsundur bile uyuşuyor insan maşallahı var bebitonun hic bozma morelini

Evlendiğimde 20 yaşındaydım eşime çok aşık olarak evlendim başka şehire geldim falan o yüzden hep çok sevdim saygı duydum ve malesef bu hale geldi ailesini de kendi ailemden çok el üstünde tuttum baştan bilemedim yani

Herkes iyi diyor iyiymiş canım hiç sıkma canını. Tekrar randevu al yazdır progestanını progestanım bitti size söylemeyi unuttum dersin en azından bilgi verir doktorun

Herkes iyi diyor iyiymiş canım hiç sıkma canını. Tekrar randevu al yazdır progestanını progestanım bitti size söylemeyi unuttum dersin en azından bilgi verir doktorun
İki haftada bir özele gidip kayıt açtırmak fazla geldi malesef dünde devlete gitmiştim hastane de uzak tekrar gidip yazdirsam sağlık ocağını arayacağım bugün yazsın diye yazar inşallah iş yeri doktoru yazmiyormus

Sorma mesajını okudum benimki de lönk diye kustu masaya , masanın altlarına. Yavrum bir de korktu ağlıyor, mecburen gülümsemek zorunda kaldım üzülmesin diye Allah razı olsun canım çok sağol

Neden moraliniz bozuldu? 28+1'de 1200 g'dı bebeğim. Doktor gayet haftasıyla uyumlu demişti. Böyle okuyunca ben de bir endişe ettim şimdi.

Sorma mesajını okudum benimki de lönk diye kustu masaya , masanın altlarına. Yavrum bir de korktu ağlıyor, mecburen gülümsemek zorunda kaldım üzülmesin diye Allah razı olsun canım çok sağol
Hadi ya senin ki daha çokta küçük ayy bebekler hasta olmasın ne demek canım senden de Allah razı olsun tekrar çok geçmiş olsun tez zamanda atlatsin küçük delikanlı

Neden moraliniz bozuldu? 28+1'de 1200 g'dı bebeğim. Doktor gayet haftasıyla uyumlu demişti. Böyle okuyunca ben de bir endişe ettim şimdi.
Benim bebeğimin kilosu hep 1 hafta önde çıkıyordu o yüzden düşük geldi kilosu moralim de bozuldu haliyle. Ama normal diyor arkadaşlar geneli bu şekilde çıkmış

Ailesinden dolayı olmuştur canım eşin değil de ailesi işte fitne fesat

Benim bebeğimin kilosu hep 1 hafta önde çıkıyordu o yüzden düşük geldi kilosu moralim de bozuldu haliyle. Ama normal diyor arkadaşlar geneli bu şekilde çıkmış
Bu haftalarda sanırım eşitlenmeye başlıyormuş artık, doğum yaklaştıkça haftalarına uyumlu olmaya başlıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…