2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayyy canım bana motive oldu bu? Şükür benim h çatlağım yok hiç bir yerimde 11,500 kilo aldım bende. Sanki böyle 18 ile bitirecek gibi aşırı dikkat ediyorum şekerden dolayı ama ben protein et çok yiyorum.

Doğumdan sonra verirsin canım hiç dert etme demek ki çatlak meyilli değil vücudun bu da çok iyi bir şey

Kakayi nasıl yıkıyordun canım ya ben suyu isitana kadar bir ton su akar israf oluyor gibi. Bir de yenidoğanken günde 6 7 defa kaka temizledigimi hatırlıyorum ne bileyim yıkamak çok zor gibi
Kuzum hemen ısınıyor ki su omzuma havlusunu atardım belden aşağısını soyardim hemen sipsak yikardim tabi ki öyle minnak pirtlatmalarda yikamiyordum yalan yok yoğun kakalarda yıkıyordum

Kizlar benim su midem okadar gergin ki birsey yiyim yada yemeyeyim karin bolgemden daha fazla gerik son 5 gundur

Kızlar kiwi markasının goğüs pompasını alan varmı lansinoh bu kadar para vermek hiç istemiyorum ya
Ben wee baby aldım kuzum. Yani o gün nöbetçi eczanede sadede o varmış onu aldı eşim. Çünkü henüz almamıştım acil gerekince aldık

Oksapar varmı elinde fazladan kimsede kızlar

Kızlar kiwi markasının goğüs pompasını alan varmı lansinoh bu kadar para vermek hiç istemiyorum ya
Ben aldım. Her markada mutlaka kötü yorum vardı. Madem öyle kiwi alayım dedim. Çekişi güzel geldi bana. Memnun kalmış baya kadın, pahalıya gerek yok yazmışlar. Zaten sütüm gelmezse hem onunla çekerim hem de elimle masaj ve sıkma yöntemi ile göğüslerimi hareketlendirmeye çalışırım. Zate gelir sütümüzde sıkıntı olacğaını sanmıyorum.

Ben de aynıyım. Geçmiyor öksürük. Antibiyotik iyi geliyor ama ciğerlere inmiş işte. Geçecek inşallah BEn viks sürüyorum ayağımın altına çorap giyiyorum çok rahatlatıyor öksürüğü. Gece yatarken de göğsüme sürüyorum. Doktorum sürebilrisin dedi vicks.

Yok kuzum diyet yapsam bile kilo alıyorum keşki bebiş alsa
Senin bebeğinin kilosu iyi diye hatırlıyorum canım o alıyordur zaten tartıda gördüklerimizin yarısı bebişin kilosu, plasentanın ağırlığı, suyu, göğüs hacminin artması vs derken zaten yarısından çoğu doğumda gidecek inşallah

Pişik olmadan pişik kremi neden suresin ki kız? 2 yıl bez kullandık belki bir iki defa pişik oldu benim bebeğim
Ne bileyim ben. 2 arkadaşım yeni doğum yaptı, onlar mutlaka sür dediler. HErkes bişi diyo.

Benimde suyum fazla o zaman 38 39 düşüneyim bendeAma boyu çok kısa diğilki bende 31 haftamda 39 boyu ama kilosu azdı 1462 haftaya doktordayım umarım kilosu iyi çıkar
Boyu kiloyu valla kafama takmıyorum , o haftalarda normalde 1.500 falan olması gerekiyormuş kuzum senin bebişte normal ki az değil kilosu , zamanında gelsinler de görürüz inşallah 38. leri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…