2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yok kuzum yapmadım . Çamaşırları da yıkanmadı daha bugün bebek ne kadar oldu diye bi girdim uygulamaya 31 bitmiş afakanlar bastı . Eksiklere sardım
Ohh bende 29 oluyorum yarın bende diyorum ki herkes herşeyi yapıyor bi ben mi yapmıyorum içim rahatladı valla 31 e kadar benim yatışşş devammm

Daha iyi olacak annesi burada onun için dua eden bir sürü teyzesi var onunla konuşman ona dokunman çok güzel

Ay yok yokkk keşke şimdiye kadar daha çok şey yapsaydım diyorum yaaa göbeğimden artık yerimden kalkasım gelmiyor
Hsjdjdjsj ya ben daha odayı yapmadıgım için kıyafetleri yıkayasım gelmiyor hemen dolabı düzenleyesim gelir cünkü ya da diyorum hurclaramı koysam yıkayıp sonra odası gelınce yerleştiririm

Yok kuzum sıkıntılı değildide 9 cm le sezeryan oldum koldan geldi ama bu benim aceleci davranıyor yaa anlayamadım bende yatıp dinlenicem inşallah benimde oluyor sertleşme dikkat edicez artik

Puset minderi önerilmiyor falan dediler sanki bilemedim . Gerçi minder koymadan napıcaz direkt pusete mi koycaz çocuğu
Evet bende duymuştum onu doktorlar minderi önermiyormuş. Zaten pusetlerin içinde kendi minder gibi bi parçası oluyor. Ben içine muslin örtü serip o şekilde bebeği koymayı düşünüyorum

Kızlar cips yiyor musunuz hıc ya benım haftada 1 gun muhakkak canım istiyor yiyorum sonra pişman oluyorum

Kızlar benimkine de bakar mısınız yukardaki kalp atışı alttaki sancı mı nasıl ben de ilk defa girdim geçen gün

Eklentiler

• IMG_20240105_211937.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 42
Hsjdjdjsj ya ben daha odayı yapmadıgım için kıyafetleri yıkayasım gelmiyor hemen dolabı düzenleyesim gelir cünkü ya da diyorum hurclaramı koysam yıkayıp sonra odası gelınce yerleştiririm
Benim odada hazır değil henüz dolabı falan kurulmadı . Hurca koyacağım şimdilik hazır olsun. Az kaldı azzzzz

Ben aldım canım minderi de var içinde daha önceki çocuğumda da kullandim gene aldım Trendyol dan
Teşekkürler canım bende alıyorum şimdi hızlıca. Yoksa kararsızlıktan kalcak her şey
Evet bende duymuştum onu doktorlar minderi önermiyormuş. Zaten pusetlerin içinde kendi minder gibi bi parçası oluyor. Ben içine muslin örtü serip o şekilde bebeği koymayı düşünüyorum
Bende bunu düşündüm muhtemelen öyle yaparım

Ben mindere koyacağım canım, puset bana derin ve sert geliyor biraz ne bileyim o yüzden kullanacağım ben
Aldığın çok tatlış zaten minder de alacak olsam kesinlikle tercihim bu olurdu. Teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…