2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar günaydın, @tweeetyyy arkadaşımızı bugün doğuma alacaklar. Hepimiz onun için dua edelim. Ya şafi çekebilen çekerse çok iyi olur. Dualarımız arkadaşımız ve bebeği ile olsun.Aklım fikrim arkadaşımızda ve bebeğinde. 3,4 gibi doğumu olacak. Allahım Aryayı ve arkadaşımızı korusun kollasın. Ne diyeceğimi inanın bilmiyorum.
Ah gerçekten mi inanın dün rüyamda gördüm gruptan birisi doğum yapıyordu hepimiz güzel haberlerini bekliyorduk. Allah'ım Aryayı ve anneciğini birbirine bağışlasın güzel haberler duyalım inşallah sayıyla ya şafi çeksek hepimiz ne güzel olur 🤲🏻😔

Ah gerçekten mi inanın dün rüyamda gördüm gruptan birisi doğum yapıyordu hepimiz güzel haberlerini bekliyorduk. Allah'ım Aryayı ve anneciğini birbirine bağışlasın güzel haberler duyalım inşallah sayıyla ya şafi çeksek hepimiz ne güzel olur 🤲🏻😔
Evet çekelim kızlar Ya Şafi çekelim Aryaya ve arkadaşımıza niyet edelim. Amin Allahım yavrusunu bağışlasın

Kızlar günaydın, @tweeetyyy arkadaşımızı bugün doğuma alacaklar. Hepimiz onun için dua edelim. Ya şafi çekebilen çekerse çok iyi olur. Dualarımız arkadaşımız ve bebeği ile olsun.Aklım fikrim arkadaşımızda ve bebeğinde. 3,4 gibi doğumu olacak. Allahım Aryayı ve arkadaşımızı korusun kollasın. Ne diyeceğimi inanın bilmiyorum.
Yaaa nasıl olduki öyle karar verdiler ne diyeceğimi bilmiyorum Allah onu ve bebeğini korusun Allah büyük her şey onun elinde sadece şaşırdım ben neden

Kızlar ya biz dün eşimle karnımın aşağı indiğini fark ettik, daha da cuma gitmiştim doktora başı aşağıda demişti. Göğsümün alt tarafı önceden şişkin olurdu şimdi sanki bomboş gibi hissediyorum. İnternetten falan baktım 2-4 hafta içinde doğum başlar yazıyor, daha 30 haftalığız 🥹
Yok kuzum sanmıyorum benim ikiz hem alt göbeğim daha şiş mide kısmım çok şiş değil hala 28 bitecek 2 güne hala alt göbeğim daha önde yapısal bence

Ay inanmıyorum yaaa kuzum benim 😔😔😔😔 rabbim sağlıkla bebeğine kavuşsun inşallah lütfen 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 bol bol dua edelim güzel arkadaşımızdan da hayırlısıyla güzel haber alalım 😞😞😞😞

Yaaa, en sağlıklı ve en hayrlı şekilde dünyaya gelsin. Allah arkadaşımıza da şifa versin gönlüne ferahlık sekinet versin🤲🏻 Umarım hemencecik toparlanır ikisi de 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ben de almadım henüz canım bebiş için de yenidoğan çekimini aynı yerde yaptırmayı düşünüyoruz iki çekim olacağı için belki indirim alırız bilmiyorum artık tek çocuk istiyoruz sağlıkla gelsin o yüzden içimde bir şey kalmasın diye yaptıracağım anı kalsın 🙈
Ay bende hamile çekimi olacak yerde yenidoğan konsept çekimi düşünüyorum dediğin gibi bir de ilk olunca heves ettim hep içimizde kalmadın inşallah dediğin gibi o zaman bende hamile çekimi için fiyat alırken onun da anlaşmasını yapayım belki indirim yaparlar 🙏🏻

Allahım sağlıkla çıksın ikisi de inşallah çok üzüldüm şuan 😞

Ayy inanmıyorum 😟 çok üzüldüm 🤲🏻🙏🏻 Allahım yardımcısı olsun dualarımız onunla inşallah 🧿🙏🏻 Allahın izniyle sağsalim doğumu atlatıp bebişine kavuşacak inanıyorum. Şükür ki gittiği en son hastane yenidoğan küvezine uygundur diye düşünüyorum rabbim gönüllerine ferahlık yollarına güzellik sersin evladına sağsalim sonucunda kavuşsun 🤲🏻

Aslında dualarımız sizinle grubu var oraya yazsak, şifa niyetine ya Şafii okunsa, daha çok kişiye ulaşsa, kimin duası kabul olunur bilinmez, ne dersiniz kızlar
Olur ismi ne kızımızın ismiyle olsa çok güzel olur

ben bu karnın aşağıda olması muhabbetine inanmıyorum böyle olup 40. haftasına kadar doğuramayıp sezeryanla doğum yapana coookk şahit oldum
Evet, evet benim arkadaşımda göbeğim aşağıya indi sanki demişti 41.hafta da, suni sancıyla zorla doğurttular

Aslında dualarımız sizinle grubu var oraya yazsak, şifa niyetine ya Şafii okunsa, daha çok kişiye ulaşsa, kimin duası kabul olunur bilinmez, ne dersiniz kızlar
Doğru diyorsun canım ismine dua okumak en hayırlısı Cansu ve arya adına inşallah 🙏🏻 dediğin gibi kimin duası kabul olacağı belli olmaz rabbim yardımcıları olsun

X