2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlaarrr trakyamın ıstranca çam ormanlarından size kokina topladım
Miss gbi orman havası aldım, yürüyüş yaptım. 2024 yılında bebişlerimizi inşallah vakti zamanında kucağımıza alırızherkese güzel yıllar

Eklentiler

• IMG_20231231_160825.jpg
    132,9 KB · Görüntüleme: 89
B Buddy x kızzzzz senin için paylaşım yapabileceğin bir resim buldum hahahha hiç nazar falan değmez korkma birini de kırp hahahahah kadının biri kocasına böyle haber vermiş hahahaha Allah'ım ya hiç güleceğim yoktu yılın en cringe fotoğrafını eklemiş bulunmaktayım

Eklentiler

• IMG_20231231_174357.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 78
Euzubillahiminessaytanirracim kız Allah affetsin nimet ama korktum ajsjdj

Euzubillahiminessaytanirracim kız Allah affetsin nimet ama korktum ajsjdj
Ahahahs bende ilk gördüğümde ne olduğunu anlayamadım meğersem kundakta bebekmis
Kız millette hiç akıl yokk haha

Eklentiler

• IMG_20231231_175317.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 71
Kızlaaar 30 haftalık oldum çok şükür size bir şey sorcam yaaa ben şimdi annemlerde kalıyorum ama yer tuvaleti var burda, biraz zorlanıyorum ama bebişime bir şey olmaz dimi sıkışmaz yani oralarda

Kızlaaar 30 haftalık oldum çok şükür size bir şey sorcam yaaa ben şimdi annemlerde kalıyorum ama yer tuvaleti var burda, biraz zorlanıyorum ama bebişime bir şey olmaz dimi sıkışmaz yani oralarda
Hiiiç bir şey olmaz tam tersi doğum öncesi egzersiz olur esneme ne kadar olursa bebiş o kadar rahat çıkar

Ahahahha tam benlik

Kız eskiden alafranda tuvalet mi vardı. Anneannem çömele çömele yapmış doğurmuş 6 tane. Babaannem de 6 tane doğurmuş. Olmaz bişi.

Canım bişey olmaz Allahın izniyle ama artık eğilmek kalkmak işkence gibi rahat olmaz en fazla merak etme

Çok çok geçmiş olsun temkinli olmakta yarar var ama çok ağırlamaşmadan yanına bir yakının falan gelse o zaman daha iyi olmaz mı senin için böyle de insan tek daha panik olur canım sanki
Canım yakınım yok ki gelsin, kardeşim var o avukat hem çalışıyor hem annemlere bakıyor, annem kanser atlattı bir gögsü alındı kendi iş yaparken zorlanıyor çünkü, kayınvalıdem geldi 1 ay kaldı 1 bardağını bile sofradan alıpta kaldırmadı, eşimden başka kimsenin faydası yok bana yani, doğum zamanı gelebilirse annemler gelecekler işte, gelseler yine bana yardımcı olurlarda işte uzun süre kalamazlar, hayırlısı ya kendi göbeğimizi kendimiz kescez

Ben dün ayza ismini ilk defa bir bijuteri ismi olarak gördüm. Onun dışında bir tek sende duymuştum ama bence de güzel
Ay teşekkür ederiz, bilmiyorum seslenişi falan değişik ama bizim hoşumuza gitti bi
Ay en iyisini demişsin eşine, sınırlar belli. Benimkide karıştırtmaz da karşıda laftan anlayan insanlar olsa keşke. Kalp kırmadan kimseye bir şey anlatamıyoruz.

Hahahah O Oylesinwbirisii bence bunlar bir çete
benim kv ele başları olabilir

İşte eşin istemeyince tamam diyebiliyosun ama ikinizde karar vermişken birisi ay bunu koymayın diye ortaya çıkınca işler değişiyo
Cnm ayza ismi çok hoşkibar
Oğlumun sınıfında var arkadaşı ayza.
Canım karakter olarak nasıl peki? Çok merak ediyorum nasıl oluyolar malum pek bilinen isim değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…