2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Olacak olacak, daha vakit var. Sen hele bir memleketine ve oradaki hastaneye git de. Gerekli tedavi yöntemi ne ise onu uyguladıklarında gör bak çok hızlı değişecek her şey. Gün içerisinde de bolca sola yatmaya çalış kuzum. Bilmiyorum faydası olur mu ama ben aklıma geldikçe soluma dönüyorum bebiş için gün içerisinde de.
Hep sola yatıyorum kuzum kolum uyuştu attık ağrı başladı 🙈 katlanıyorum herşeye bebeğim iyi olsun da 🙏

Günaydınlar 🤩 kızlar ben organizer almıştım ama geldi parça olarak çok az 2 bebek ben ve eşime hayatta yetmez anca bebeklere yeter o da battaniye falan koymazsam müslinle anca o yüzden bu kilitli poşetlerden aldım düşünen olursa 2.5 lt - 1 lt - 0.4 lt hepsinden aldım miniklere eldiven koyarım kalanları evde de kullanırım

Çok iyi yapmışsın canım iki bebişe yetmez tabi. Ben internetten aldığım organizerleri hiç beğenmedim , şok markette gri organizer görmüştüm onlar o kadar kaliteliydiki hem de büyük parçalıydı. Pelki bazı şok larda kalan vardır bakılabilir.

Maalesef iyi şeyleri dillendirince bazı insanların yıldızları hafif olduğu için etkilenebiliyorlar. İnsan gerçekten güzel şeyleri paylaşmak istiyor ama bu çekincelerden paylaşamıyor. BEn öyle oldum. Biri nasılsın diye sorsa ve muhteşem de hissetsem iç güveysinden halliceyim diyorum.

Mesela Dilan Polat'ın yıldızı da onu yıl sonuna kadar taşıdı. 😂
Yalnız değilmişim demek ki. Ben de inanıyorum artık bazı insanlara gerçekten çok kolay nazar değiyor, bkz ben 😂 ve bence bazı insanların nazarı da daha çabuk degiyor. Mesela bir arkadaşım var çok çok yakın birisi hem de. Kız kendisi bile diyor yani kim hakkında olumlu bir şey söylesem nazarim değer diyor. Bana da öyle ne zaman güzel bir şey söylese muhakkak başıma bir işler gelir 🥺😁

Çok iyi yapmışsın canım iki bebişe yetmez tabi. Ben internetten aldığım organizerleri hiç beğenmedim , şok markette gri organizer görmüştüm onlar o kadar kaliteliydiki hem de büyük parçalıydı. Pelki bazı şok larda kalan vardır bakılabilir.
Evet çok da inceydi yine kullanırım bir şekil ama yetmeyecek gibi 🙏🏻

Hep sola yatıyorum kuzum kolum uyuştu attık ağrı başladı 🙈 katlanıyorum herşeye bebeğim iyi olsun da 🙏
İnşallah geçici bir süreç canım. Rabbim sabırlar ve kolaylıklar versin. İnşallah sağlıkla kucağına aldığında her şey unutulacak🤍

Günaydınlar 🤩 kızlar ben organizer almıştım ama geldi parça olarak çok az 2 bebek ben ve eşime hayatta yetmez anca bebeklere yeter o da battaniye falan koymazsam müslinle anca o yüzden bu kilitli poşetlerden aldım düşünen olursa 2.5 lt - 1 lt - 0.4 lt hepsinden aldım miniklere eldiven koyarım kalanları evde de kullanırım

Ben de Ikea kilitli poşet aldım ama kendi sitesinde daha ucuz ve ben 6 ve 4,5 litrelik paketli olanlardan aldım zaten bir arada satılıyor her şeyim sığdı

Ben de Ikea kilitli poşet aldım ama kendi sitesinde daha ucuz ve ben 6 ve 4,5 litrelik paketli olanlardan aldım zaten bir arada satılıyor her şeyim sığdı
Amanın çoktan aldım 👀 kız 2.5 lt çok mu küçük olur yeter diye düşündük 1 lt ve 0.4 olanları evde kullanırım diye düşündüm ıvır zıvır koyarken hastane için 2.5 lt yeter gibi geldi ürün yorumlarından baktım da sence?

Yalnız değilmişim demek ki. Ben de inanıyorum artık bazı insanlara gerçekten çok kolay nazar değiyor, bkz ben 😂 ve bence bazı insanların nazarı da daha çabuk degiyor. Mesela bir arkadaşım var çok çok yakın birisi hem de. Kız kendisi bile diyor yani kim hakkında olumlu bir şey söylesem nazarim değer diyor. Bana da öyle ne zaman güzel bir şey söylese muhakkak başıma bir işler gelir 🥺😁
Ay öyle valla. Bir gün bir arkadaşımla buluştuk yedik içtik hesap ödüyoruz. "Ay ceketin ne kadar güzelmiş" dedi. Çatt diye ceketin tokası kırıldı kendi kendine 😂 kasiyer kız "ohaaa nazara bak" dedi 😂

Amanın çoktan aldım 👀 kız 2.5 lt çok mu küçük olur yeter diye düşündük 1 lt ve 0.4 olanları evde kullanırım diye düşündüm ıvır zıvır koyarken hastane için 2.5 lt yeter gibi geldi ürün yorumlarından baktım da sence?
Dur fotoğrafını atayım anlarsın büyük olan 6 litre küçük olan 4,5 litre. 6 litrenin içinde hemşireye verilecekler var kıyafetleri battaniye vs. 4,5 litrenin içinde de 10 tane bez, ıslak mendil ve temizleme pamuğu. Örnek olsun diye içeriğini de saydım ki ne kadar neyi sığar diye tahmin yaparsın 🤗

Eklentiler

• PXL_20231224_204725119.jpg
    PXL_20231224_204725119.jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 52
Kalpte ekojen odak benim bebeğimde de görüldü ama doktorum bunun sonradan kaybolduğunu, herhangi bir sorun olmadığını söyledi. yine de doğumdan sonra bi çocuk kardiyolojisine gidersiniz dedi. Kalsiyum birikintisi olabiliyormuş kalpte o sebeple parlak görünebiliyormuş.
evet bize de kalsiyum birikmesi gibi bir sebepten olduğunu söyledi sonradan geçebiliyormuş fetal dna testi yaptırmak şart değil bunun için sanırım

Çok geçmiş olsun canım dediğin gibi bizde ikisinden de zaten vazgeçmeyecektik sonuç ne olursa olsun 🤲🏻🧿🙏🏻 ama el kol parmak burun kemiği ense ölçümünde sorun olmadıysa kistlerin bir anlam ifade etmediğini söyledi doktor inşallah sizinde öyledir 🌸 parlaklık için ne dediler genelde o da görülen bir durummuş
Çok şükür ense,burun kemiği vb.uzuvların ölçümünde bir sıkıntı çıkmadı parlaklık da kalsiyum birikmesi gibi bir sebepten oluyormuş sonradan kendi kendine geçebiliyormuş çok ciddi bir durum değil anladığımız kadarıyla,bizi daha çok beyinde görülen kist endişelendirdi fetal dna testini onun için istiyorlar sanırım ama çok ciddi maliyet hem de vazgeçmeyeceğimize göre yaptırmak gereksiz geldi.

Dur fotoğrafını atayım anlarsın büyük olan 6 litre küçük olan 4,5 litre. 6 litrenin içinde hemşireye verilecekler var kıyafetleri battaniye vs. 4,5 litrenin içinde de 10 tane bez, ıslak mendil ve temizleme pamuğu. Örnek olsun diye içeriğini de saydım ki ne kadar neyi sığar diye tahmin yaparsın 🤗
Yıkıldım çok sağol kuzum o zaman 2.5 küçük kalacak ya

Bebeğin gelişiminde herhangi bir problem yok maşallah 5 gün önde görünüyor ölçümlerde ama benim bacaklar ayaklar çok fena durumda. Tansiyonum da çıkmıyor düşük hep
O zaman neye acaba protein dediler canım inşallah kötü bir şey çıkmaz ne zaman belli olacakmış

O zaman neye acaba protein dediler canım inşallah kötü bir şey çıkmaz ne zaman belli olacakmış
Bugün topluyorum idrarı işte yarın sabah goturcez sonuçlar da pazartesi Salı çıkar diye düşünüyorum. Konağa gidiyorum bende. Bacaklarım yüzünden şüphelendi doktorum coraspirin de başlattı beni rahatlatması için

X