2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim 7 cm idi en son suyu canım enfeksiyon da yok sızıyor fark etmiyor muyum bilmiyorum ki neden azalıyor. Her muayenemde biraz daha azalıyor o yüzden korkuyorum fark etmem diye. Senin en azından sebebi belliydi çözünce düzeldi çok şükür böyle ne olduğunu bilmeden de kötü
Canım doktorum sızma durumunun çok nadir vakalar olduğunu ancak rahimin üstünde yırtık delik olacak ki sızacak demişti. Su gelmesi bardaktan boşalırcasına olur ve engelleyemezsin zaten demişti. Bende sızmadan senin gibi şüphe ettim bir ara suyum geliyor sandım çamaşırım hep ıslaktı suyum normal seviyeye ulaştığında 3 hafta önce falan sanırım buraya da yazdım suyum geliyor sandım gittim doktora turnusol kağıtlı ped taktılar takip ettiler ama rahimden gelen su olmadığı tespit edildi. Şimdi doktorun bakar için rahatlar inşallah endişe etme 🙏🏻

Kızlar hareketlerinde azalma var bebeğimin doktor gel dedi şimdi hazırlanıyorum gideceğim de korkuyorum suyu biterse diye. Çünkü hareketlerinde azalma sebebi suyu muhtemelen. Dua edin bana. 🙏🏻 Bir de grupta benim gibi suyu azalan var mı aranızda? Varsa 4 kadran ölçümünde toplam kaç cm ölçüldü? Doktor risk olarak ne söyledi? Varsa aranızda yazarsa çok sevinirim🙏🏻
Çok geçmiş olsun canım inşallah güzel haberler alacaksın 🙏

Kızlar sonuç temiz çıktı, kalpteki delik takip edilecek. Amniyosentez sonucumuz temiz Allahıma şükür olsun. Allahım kimseyi evladı ile sınamasın, yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bebeklerimizi sağlıklı kucağımıza alalımm
Ayy maşallah çok şükür gözünüz aydın çok sevindim canım 🤲❤️

Canım okuyunca dikkatimi çekti bu kasılmalardan korkmalımıyız her gün olmuyor benimde ama bazı günler ard arda çok oluyor karnım kasılıyor uyuşuyor en fazla 1 dakika sonra geçiyor geçen gün peş peşe çok yaşadım sonra olmadı bidaha ama şimdi okuyunca endişelendim
Canım bu kasılma olayı herkeste farklı oluyor yanda sebebi farklı olabiliyor onu kendinle kıyaslama en net bilgi senin için kendi doktoruna sorduğun değerlendirme. Çünkü ben 16. Haftadan beri düzenli kasılma ve sancı yaşayan biriyim ve kasılma önleyici ilaçlar tedaviler uygulanıyor bana o yüzden benim doktorumun bana söylediği yönlendirme “kasılma önleyici ilacı bıraktırıyorum günde 10 kez kasılma olursa ki benim kasılma hissiyatım nst kontrolünde de emin olduğum karnımın bir bölgesi yuvarlak bir bölge uyuşuyor sertleşiyor rahatsız hissettiriyor, sancım da böbreklerden belime belimden rahmime gelen hareketlerle artarak regli ağrısı gibi devam ederse sancım olduğunu anlıyorum, doktorum ilaç kullanmadığın zaman günde 10 kezden fazla bu durumu yaşarsan ve giderek şiddetlenip artmaya başlarsa hemen nst ye gel saat gün farketmeden “ demesi üzerine biz bu yolu uyguluyoruz bazıları farklı kasılması olduğunu anlıyor ben bu şekilde anlıyorum vücudumdan o yüzden kesin onun bunun kasılması sancısı var demek doğru olmuyor herkes farklı hissediyor bence ben ilk zamanlar hissetmiyordum bile 50-60 sancı çektiğimde doktorum şuan nasıl hissetmezsin demişti ama anlamamıştım ilk olunca bir de afallamıştım zamanla anladım kasılma mı değil mi diye. Bir de pozisyon değiştiriyorum öyle bir durumda sola dönüksem düz ya da sağ yatıyorum ya da ayağa kalkıyorum wc ye gidiyorum o gibi durumlarda geçiyorsa artık endişe etmiyorum ama geçmeyip şiddetlenerek artarak ilerliyorsa doktora bilgi veriyorum 🙏🏻

Kızlar sonuç temiz çıktı, kalpteki delik takip edilecek. Amniyosentez sonucumuz temiz Allahıma şükür olsun. Allahım kimseyi evladı ile sınamasın, yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bebeklerimizi sağlıklı kucağımıza alalımm
Senin sonucunu nasıl bekliyordum bir Allah bilir🥹 ikimizde hep yattık bu süreçte çok çok şükür kuzum🙌🏻🙌🏻😍😍Amin Allah bundan sonra hep doktordan güzel haberler alak Allahım🙌🏻🙌🏻

Oyy şükür kuzum artık derin bir nefes alabilirsin Allahın izniyle sağsalim herkes kucağına alsın🧿🙏🏻

Çook çok geçmiş olsun canımm çook sevindim 🥹🙏🏻🙏🏻

Allah'ım çok sevindim kuzum . Çok şükür önemsiz bi şey demekki kalpteki delik. Çok yıprandın kaç haftadır kuzum . Rahat bi nefes al dinlen güzelce. 🙏🙏

Ohh çok şukur canım 🙏için rahat etsin artık 🤩 o kalpteki delikte kapanacak inşallah🙏

Çok çok çok sevindim kuzum 🧿❤️ boşuna üzüldün bak o kadar. Çok şükür herşey güzel devam edecek ❤️ artık üzme oğlunu annesi ❤️

ay çok şükür hep iyi olun

kuzum minik bir açıklık var dedi doktor erken doğuma sebep olabilir demişti ilk 3-4 gün 0 hareket sonrasında hareketlerimizi yavaşlatacağız ama 1 hafta sonra kontrole gel demişti
Anladım çok geçmiş olsun. Muayene oldunuz mu nasılmış bebiş ?

Gözün aydın canım 😍

Kızlar hareketlerinde azalma var bebeğimin doktor gel dedi şimdi hazırlanıyorum gideceğim de korkuyorum suyu biterse diye. Çünkü hareketlerinde azalma sebebi suyu muhtemelen. Dua edin bana. 🙏🏻 Bir de grupta benim gibi suyu azalan var mı aranızda? Varsa 4 kadran ölçümünde toplam kaç cm ölçüldü? Doktor risk olarak ne söyledi? Varsa aranızda yazarsa çok sevinirim🙏🏻
Haber et canım muayene oldun mu ? İnşallah bir sıkıntısı yoktur

X