2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Önce sağlıkla gelsinler tabiki neresi görev yeriniz :) ben miyom ameliyatı geçirdiğim için mecburi sezeryan normal doğurmak isterdim ama buna da şükür.
Ağrı'da 4 yıl çalıştım. Eşim asker onun Yalovaya tayini çıkınca buraya taşındık. Kimseyi tanımadan yine sıfırdan bir düzen kurduk ama neyse ki ailelerimiz daha yakın şehirdeler sizin görev yeriniz neresi :) çok geçmiş olsun o kadar son dakika bile değişen bir şey ki doğum bende birine şartlamıyorum o yüzden nasıl olacaksa olsun diyorum :)

Yalova küçük ve güzel bir şehir bence :) ben İstanbuldayım bizim atamada şansa yüzde 50 si istanbul açılmıştı uzağa gitmeden iyi oldu :) sağlıkla gelsinler de artık bir şekilde doğacaklar

Kızlar depend ile canped arasında bir fark var mı sizce

Eklentiler

• IMG_1157.png
    454,4 KB · Görüntüleme: 41
Güzel haberler alacağız yarına

Kızlar ara ara karnımda bebek sanki içten tüm gücüyle bişeylere asılıyor gibi çekilme gibi bişey hissediyorum tam tarif edemedim. Kasılma bu mu oluyor?

Kızlar depend ile canped arasında bir fark var mı sizce
Daha uygunmuş bunu alırım öyleyse görsel olarak da beziyor dependi kullandim çok rahat ve terletmiyor kullanan var mı acaba canped arkadaşlardan

Ben de burdan sizlerden görüp dün akşam Elele park yatağı aldım yanında da bundan sipariş verdim.

Peki park yatak seçmeye nasıl karar verdiniz. Ben hala karar veremiyorum
Bu park yatağın koyu gri rengini arkadaşım kullandı çocuğunda çok memnun hala kullanıyor, anne yanı olabiliyor bazıları açılmıyor sallanma ayakları var uyutma esnasında rahat olacak alt değiştirme ünitesi var rengini de beğendim marka zaten bilindik güvenilir olduğu için tercih ettim

Kızlar göğüs pedi olarak hangi markayı aldınız? Lansinoh diğerlerine göre baya pahalı ama kalite farkı var mıdır cok ?

Kızlar göğüs pedi olarak hangi markayı aldınız? Lansinoh diğerlerine göre baya pahalı ama kalite farkı var mıdır cok ?
Direkt e bebekten baby me marka aldım illaki kalite farkı vardır ama göğüs pedi sonuçta bu marka da beklentiyi karşılar diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…