2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayyy ben arıyordum sipariş edicem sağol kuzum

Seminer haftası yine online olur kurban bayramına da denk geliyor çünkü. Doğu gibi olmasa da buzlanma olabiliyor, kayıp düşerim diye de korkuyorum. Doğum sonrasına tam kaç hafta kalıyor iznim okulda bir hesaplatıcam. Tabi bebiş erken gelmek isterse hesaplar değişir. Şu an sezeryan olacağı kesin benim ortalama bir tarihimiz var ama belli de olmaz gene de.

Kızlar 26.haftamdayim iki gündür akşam saatlerinde alt karnimda birden sertleşme hissediyorum. Yatarken problem olmuyor ama ayağa kalkınca egildigimde vs sertleşiyor. Ağrı falan yok. Normal mi bu?

Seminer haftasının bayrama geldiğini bilmiyordum süpermiş. Eğer kar ihtimali varsa onu da düşünmek lazım. Biz de batıya yeni geldik ikinci yılımız. Kar yağacak olursa burada kesin hemen tatil olur geçen sene yağan kar yerde bile tutmadı ama doğuda tipi de bile okula gittik. Orada olsam 32den sonra gidemezdim nisana kadar yerler buzdu hep. Benim doğum belirsiz bir engel olmazsa normal olsun istiyorum . Tabi erken gelirse tüm planlar değişir. Sağlıcakla gelsinler inşallah da

Kızlar 26.haftamdayim iki gündür akşam saatlerinde alt karnimda birden sertleşme hissediyorum. Yatarken problem olmuyor ama ayağa kalkınca egildigimde vs sertleşiyor. Ağrı falan yok. Normal mi bu?
Normal mi bilmiyorum ama bende de zaman zaman oluyor özellikle de akşamları. Bugün çamaşırları alıp kurutucuya zor attım

Normal mi bilmiyorum ama bende de zaman zaman oluyor özellikle de akşamları. Bugün çamaşırları alıp kurutucuya zor attım
Aynen birden bel ağrısı başlıyor. İki gündür akşam bu saatlerde oluyor. Evde aşırı bir iş de yapmıyorum hani yormuyorum kendimi. Mesela bugün sadece evi supurdum ve yemek yaptım. Süpürge zaten şarjlı, hafif hiç yormuyor. İki gün üst üste böyle olunca da telaslandim biraz

Aynı durum bende de var ağrı bugün mesala kasığımda var benimde karnım çok büyüdü daha marta çok var nasıl son yapicaz bilmiyorum ki ben çok almadım 4/5 kilo aldimda karnım büyüdü baya

Benim de akşam yemeğinden sonra oluyor genelde. Böyle durumlarda vücudu dinlemek en iyisi. Zorlanıyorsak durmak dinlenmek gerekiyor bence

Benim de akşam yemeğinden sonra oluyor genelde. Böyle durumlarda vücudu dinlemek en iyisi. Zorlanıyorsak durmak dinlenmek gerekiyor bence
Magnezyum takviyesi vermişti daha üç gün önce kontrole gitmiştim. İnternette buna benzer yorumlar okumuştum. Yarın alıp ona baslayayim 1-2 gün daha takip edeyim en iyisi

Hadi güzel sonuçlar olsun inşallah

Önce sağlıkla gelsinler tabiki neresi görev yeriniz :) ben miyom ameliyatı geçirdiğim için mecburi sezeryan normal doğurmak isterdim ama buna da şükür.

Güzel haberlerle canım, dualarımız sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…