2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kuzum benimki de bu hafta verdiğim TSH değeri 2,58 çıkmış. İlk testlerim 1,50 gibi civarlardaydı. Ben 2,5 değil 3 üstü mü olursa kontrol altına almalıyım.

Kuzum benimki de bu hafta verdiğim TSH değeri 2,58 çıkmış. İlk testlerim 1,50 gibi civarlardaydı. Ben 2,5 değil 3 üstü mü olursa kontrol altına almalıyım.
2,5 iyi bir değer şuan, benimde öyleydi doktor iyi dedi
Tabii benim ilaçla, ilaç kullanmasam Allah muhafaza daha da yükselirdi

Oy maşallah kuzum sizin bebişler de uzun olur. Ben 1.65 eşim 1.88. Bizim ki nasıl olur merak içindeyim ama şuan minyon gidiyor gibi
Kuzum benim yengem 1.50 abim 1.95 bebeleri uzun hep yani bu gen çok ilginç kimden ne alacağı hiç belli değil bence doğunca göreceğiz doktor bile dur daha kıyafet alma boyları 30 dan sonra netleşir fikir sahibi olursun dedi uzun olsunlar inşallah

Ayyy maşallah sana canım bu nasıl ikiz hamilelik yaaa süpersin
Valla kız ben anlamıyorum içerde o kadar yer var mı ya sürekli doktora diyorum içerde rahatlar demi diye doktor da normal göbeğin diyor bende saldım artık demek ki benim böyle geçecek

Merhaba arkadaşlar, yataş juno yatak ya da muadili baby jem miydi, alan var mı? Çok küçük gibi geldi bana, alacak mısınız, gerekli olduğunu düşünüyor musunuz?
Ben almayacağım canım ya çok kısa süreli kullanımı oluyormuş diye okudum

Kızlar yatamıyorum. Yatacak doğru şekli bulamıyorum. Delireceğim
Yalnız değilsin artık geceleri şekilden şekle girip salondaki yastıkları hamile yastığımla destekliyorum yastık yetmiyor magnezyum 2 içmeme rağmen ayaklarım gece uyurken kramp gireceği tutuyor tabiki şikayet etmiyorum ama tam uyuyacakken her şey başıma geliyor tam kuruluyorum yine wc ye gidiyorum bütün düzeni bozup sabahları 5 de uyanıyorum 7 de yine yatıyorum hele bebekler eşim her horladıkça ikiside içerde dalgalanıyor ve aşırı sert vuruyorlar ya bu normal mi 2 gecedir uyuyamıyorum eşim çok yorgunken ekstra horluyor inanılmaz yani duramazsınız oda da kulaklıkla uyuyorum ama bebekler öyle bir vuruyor ki maşallah 5-7 arası uyumuyorum eşim 7 de kalkıyor neyseki ondan sonra uyuyorum

Niqu kuzum biz dün akşam elele Madre anne yanı modelini satın aldık ama ty da ve kendi elele sitesinde ikiside aynı fiyattı ama baktım elele kendi sayfasında aynı fiyata içinde yatakta veriyordu bizde yataklı olanı aldık. Seninkinde de firmanın verdiği yatak Çar mı içinde yani yatak güzel mi ? Ayrıca yatak içine almaya gerek yoktur herhalde bebeklere uygun yataktır diye düşünüyorum sence?

Kız arada ki farktan bı insan daha çıkar nasıl el ele tutuşup yürüyorlar ay merak ettim valla

Kız arada ki farktan bı insan daha çıkar nasıl el ele tutuşup yürüyorlar ay merak ettim valla
Ahahhaah ilk başta abim yıllar önce tanıştırdığında baya şaşırmıştık çünkü baya fark belli oluyor yani aşırı aşım dev gibi duruyor yengemde bir de o zamanlar aşırı zayıftı iyice küçük duruyordu şimdi 3 bebeleri var hatta yengeme dediler ikizleri taşıyamazsın bu boyla falan baya üzdüler kızı doktorlar ama 35 in sonunda doğurdu ama aşırı büyüktü karnı yani baya taşırken zorlanıyordu 1 cm açılmayla doğurdu

Kaç haftalık doğmuş canım?
Gelişim geriliği olmuş 3 hafta kadar çarşamba sezeryan olacakmış bugün ama pazartesi ağrılarla hastaneye girmiş Salı doğuma almışlar. 26 hafta 850 gr doğduğunda ağlamış minnoş şimdi küvezdeymiş oksijen alıyormuş sağsalim çıksın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…