2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayyy Kızlar ben akşam fena oluyorum yediklerimden. Midem beni darlıyor. Siz o kadar yiyip nasıl rahatsınız ben anlamadım bu işi deli olcam çok fena sıkıştırıyor yemek beni
Cnm aslına bakarsan benıde sıkıştırıyor midem kalbımı ittrıyor sanki. Midem kaburgamla bırlesık gbi, bnde rahatsz oluyorum ama ağrı sızı yanma olmuyor.

Heleki dun aksam o yerli malından sonra fenaydımşimdi meyve tabagımı btrdım
1 elma, bi bardak portakal suyu
2 muz
şuan iyiyim birazdan yatıcam

Ayyy şuan bu saydıklarını da yesem nefes alamayacağım öyle fena yani

Son lokmamı ağzıma atmış, koca paketi tek başıma bitirmişken şu yazdığını okudum ve utandım kendimden

Eklentiler

• image.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 63
kızlar nasılsınız ben çok sıkışmış hissediyorum bi de ani ter boşalmaları yaşıyorum öyle böyle değil sırt ağrılarım cabası uyykuluyum bu ara tadım yok gibi

Ben dubayım galiba (kv nin küçük dediği karnım)
Kuzum bişey soyliyim mi çok şanslısın, ikiz bebe oldukları için senin karnın ne kadar alan sağlasa o kadar ileri haftaya gidecekler inşallah düşünsene şuan kocaman karnın olduğunu nasıl tasiyacaksin onlar nasıl sığınacak ama şuan senin karnın onlar için 3+1 ev gibi maşallah bence böyle olduğu için sevin

canım cevabın için tesekkur ederım 20 haftalarda yalancı kasılma olurmus ama ben daha 16 haftayım cumartesi günü kontrolümde karından rahim agzı kapalı 47 mm ölçtü doktorum bugun acilde vajinal bakmak istediler izin vermesim acıkcası

kızlar nasılsınız ben çok sıkışmış hissediyorum bi de ani ter boşalmaları yaşıyorum öyle böyle değil sırt ağrılarım cabası uyykuluyum bu ara tadım yok gibi
Ter durumu ve son 1 haftadır uykuya doymama var bende de artık 2. Trimester elveda

Rica ederim canım, rahim ağzı baya iyi çıkmış bana 13+1 de rahim ağzı uzunlugu vajinal bakıldı ultrasonla sıkıntı olmuyor merak etme kasılma olmaması lazım aslında erken haftan sen karnında toplanma sertleşme gibi bişey hissediyor musun gün içinde

Bana defalarca vajinal baktılar bir sıkıntı yaşamadım. Rahim ağzı uzunluğu sanırım vajinal daha net oluyor, haftaya tekrar bakacak mesela doktorum

Merhaba ben de gecen hafta 15+6da doktora gittigimde sol tarafimda arada bir batma ama kasik agrisi gibi bir agri olmadigini soyledim doktorum muayane ederken gosterdi bak rahminde kasilma var o agriya bu sebep oluyordur dedi. Cok erken degil mi kasilma icin dedim hayir bunu dogum kasilmasi gibi dusunme bu haftalarda normaldir yorgunluk ve stres kaynakli olabilir dedi acikcasi ben de sonra cok kafaya takmadim ama simdi sizin doktorunuzun dediginden sonra bi merak ettim tekrardan acaba onemli bir sey mi diye.

Yok canım benim sol tarafımda batma hissi vardı o yüzden gittim doktorda acilde pratisyen baktı rahimde kasılma dedi bende anlamadım zaten batma hisside hala var benim 6. Haftada kanamam olunca düşğk riski dendi o yüzden kimse vajinal bakmadı

Bana defalarca vajinal baktılar bir sıkıntı yaşamadım. Rahim ağzı uzunluğu sanırım vajinal daha net oluyor, haftaya tekrar bakacak mesela doktorum
Benim 6. Hafta hematom alanım oluştu yogun kanamayla gittim doktora düşğk riskim vardı o yüzden bakmadılar belki bilmiyorum kendi doktorum istese sorun değil baktırırım ama pratisyen hekime güvenemedim

Reactions: The
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…