2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Konuş kuzum tatlı dille bir şekilde ağla zırla ikna et

Kızlar dagi de 2 al 1 öde var ben emzirme sütyeni aldım 2 tane 550 tl ye aldım 50 tl de kupon verdi ten ve siyah renk 100B aldım en büyük o vardı inşallah güzel gelirler

İyi yaptın canım bende almak istiyorum gelirken yazarsın bura nasıl diyeemzirme atleti ben aldım beğendim 1 tanede alsam yeter diye düşünüyorum

Cok cok gecmis olsun konuya boyle mudahil.olmak istemezdim ama benimde tansiyonumla ilgili skntim var gebelik zehirlenmesj yasamamdan korkuyor doktor. Coraspirin basladi bide kanda ne gordu bilmiyorum hic ve 37 haftanda sezeryan ile.aliriz hergun tansiyon olcuceksin dedi doktor. Kulaklarimda uguldamam da cok bazen ates basmasi filanda oluyor daha 24 haftalik dun oldum Rabbim yardim etsin bize sizde durum nedir kullandiginiz bir ilac varmi

Kızlar kaşık biberon hangi marka alacaksınz
Ben almayacağım. Memeden süt gelmesi için bebişimi memede tutacağım ve eğer süt yok ise mamayı şırınga ile mememden akıtarak damla damla yedireceğim ki mememi emmeye devam etsin, sütüm gelsin.

Merhaba öncelikle sana da geçmiş olsun umarım kolay atlatırız. Aynı şüphelerimiz. Kan değil ama idrarda protein kaçağı bakılıyor. Şuan 1 pozitif benim 2-3 olursa teşhis konuşuyormuş. O yüzden arada ona da baktıracağım. Coraspin günde 1 içiyorum alfamet tansiyon ilacı 6 tane alıyorum günde. Yine de pek düşmüyor tansiyonum. Dediğin gibi tansiyon ölçüyorum çok ölçmemekte fayda var yoksa stres oluyorum. Bana da en iyi 37 dedi tabi. İnşallah 37yi görürüz ben de bugün 26+0 oldum. Hiçbir belirtim yok. Tansiyonumun çıktığını anlamıyorum bile. Bazen çarpıntı gibi oluyor o zaman anlıyorum sadece ama bu bazen

Ben aldım canım eczaneden eday easy cup diye bir şey yazıyor doğumdan sonra yanında olan kişide bu şekilde daha kolay ilgilenir diye düşünüyorum gittiğim eczanede emzirme danışmanı 3 ay biberon kullanılmamalı dedi en kötü ek gıdaya geçince kullanılır gereksiz bir şey olmadığını düşünüyorum

İyi yaptın canım bende almak istiyorum gelirken yazarsın bura nasıl diyeemzirme atleti ben aldım beğendim 1 tanede alsam yeter diye düşünüyorum
Yazarım gelince kuzum emzirme atleti bende 2 tane alacağım yeterli bence de 1-2 tane emzirme sütyeni de olacağı için. Emzirme atleti de Pierre cardin de buldum ama tanesi 450 tl onu da indirime girmesini bekliyorum hem kaplı uçları çok güzel sütyen gibi ama atlet görünüyor hoşuma gitti tam aradığım model ama pahalı işte

Benim yeğenlerim eday marka olanı kullanmıştı baya kullanımı kolay bende ondan alacağım

Bir de şu var ucu daha çok kaşık gibi bunun da yorumları güzel ikisi arasında kaldım gerçi bende iki bebek olduğu için bir eday bir bundan alıp ikisini de deneyeceğim sanırım

Bencede yeter atlet bende bundan aldım ama ben indirimde olarken aldım 284 TL almıştımşimdi 1 tanede almak istiyorum ama indirime inmez bence ya

Ayyy evettt bundan istiyorum ama şimdi çok arttı fiyatı ya şaka gibi keşke uygunken alsaydım hiç denk gelmedim çok güzel demi canım ya tam istediğim model ama indirime girmezse de alıcam artık mecbur çünkü başka böyle güzel yorumlu bulamadım

Aynen çok arttı malesef bak birde buna baka bilirsin ben indirimde olduğu için o zaman pierre aldım ama bu da sanki iyi tam bende karar veremedim ama Pierre tam istediğim gibi duruyor sanki hiç atlet yok sütyen var

Umarim goruruz ama benim cevresel etkenlerim cok fazla ozellikle benim asabimi bozmasalar bigun duzelirim umarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…