2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Amin kuzum inşallah her şey iyi olsun iyi gitsin benim riskli dönem maalesef hep var. Ama olmayacak birşey iyi düşünmek istiyorum

Ben dedim sana kuzum bak dedim gidicen kendi doktoruna ölçümler farklı çıkıcakBence sen kendi doktorunla devam et kiloda almış büyümüşte çok şükürriskli durum bendede var ama kötü düşünmek artık istemiyorum dua edicez Allah yüzümüzü güldürsün

Kuzum zaten kendi doktorumla devam edeceğim ama ben bazen acillik oluyorum tansiyondan o zaman mecbur en yakına gidiyoruz sürecimi bilsinler diye böyle yapıyorum.
Amin kuzum amin inşallah Allah yüzümüzü güldürsün

Amin canımsağolbirinci odayı hazır etmek istiyorum bazı şeyler alınmamış 30 sonra çantayı hazırlamayı düşünüyorum o zaman içim rahat olur
Ben de yatak sipariş ettim bir de dolap alacağız inşallah biraz daha elimiz hafifleyince.
Eşyalar hep dolabimda poşetlerde bez de aldım epey stok yaptım gözümü yoruyor hepsi odamda bayilazammm tvdeki dağınık leş evler gibi evim ama olsun bebeğim sağlıkla gelsin de

Ben yeni doğum yaptığımda canım sürekli havuçlu tarçınlı kek çekiyordu. Ay bir arkadaşım gelip gelip yapıyordu falan. O kadar kıymetli kiii

Ben yeni doğum yaptığımda canım sürekli havuçlu tarçınlı kek çekiyordu. Ay bir arkadaşım gelip gelip yapıyordu falan. O kadar kıymetli kiii
Yaaa bende zebra kek yaptım hem kek süt yapıyormuş bu arada kızlaaar :)

tweeetyyy teşekkürler kuzum sayende buldum . Kendimi sosyal medya cahili gibi hissettim bir an

Yaaa bende zebra kek yaptım hem kek süt yapıyormuş bu arada kızlaaar :)

tweeetyyy teşekkürler kuzum sayende buldum . Kendimi sosyal medya cahili gibi hissettim bir an
Ben de internette pek iyi değilimdir be sevmem
Bence de yaptığın şey çok kıymetli komşular bana bi şey getirince nasıl seviniyorum anlatamam

Canım benim cok sevindim bak demiştim guzel sozler duyacaksin diye bebeğin sağlıklı güzelde büyüyor masallah sende kendini rahatlat Allahın izniyle hepimiz sağlıkla alacagiz meleklerimizi kucaklarimiza

Canım benim cok sevindim bak demiştim guzel sozler duyacaksin diye bebeğin sağlıklı güzelde büyüyor masallah sende kendini rahatlat Allahın izniyle hepimiz sağlıkla alacagiz meleklerimizi kucaklarimiza
Amin kuzum amin inşallah inşallah şu tansiyonum beni üzmez. He bu arada heyet raporu verdi doktorum. Devletteki onca şey söylüyor risklisin bilmem ne yine de vermedi. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler bizim orada yabi buna

Oooh cok sevindim o konuda da rahatladin desene ya devleti bende hic anlamiyorum bi dedikleri digerini tutmuyo her doktor farkli bisey soyluyo 2 sene tup bebek surecinde cok ugrastim suan hic gidesim yok o yuzden devlete

Oooh cok sevindim o konuda da rahatladin desene ya devleti bende hic anlamiyorum bi dedikleri digerini tutmuyo her doktor farkli bisey soyluyo 2 sene tup bebek surecinde cok ugrastim suan hic gidesim yok o yuzden devlete
İşte kuzum mecbur gidiyorum tansiyonum çıkınca. Çünkü eve yakın

Sen kendini hiç strese sokma bebeğim içim okadar rahatki senin ve bebeğin adina Allah'ın izniyle birşey olmayacak bak banada down sendromu su bu dendi çok şükür Rabbime iyiyiz

Ben şimdiden isimli şeylerin siparişini verdim. Doğum hediyeliklerinin de siparişini verdim ismi netleştirir netleştirmez Oğlumun ısrarıyla “İlay” olacak adı inşallah

Cnm demekki devlete gitmek 2 doktorla devam etmek iyi olmadı. Senı strese soktu. Oksaparı sordunmu cnm?

Benim kendi yatak odamda park yatağın içine hepsini yerleştirdim ama çok dağınık görünüyor ondan hemen boşaltmak düzen kurmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…