2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hahah 😂 ben de eşimin gereksiz bulacağı şeyleri habersiz alıp ‘yaaa şuna baksana kızımızın nesi gelmiş babasıııı’ diyorum djdjdj
Ben de kargo akşama kalınca ,yanında kurye arıyor ne geldi diye sorunca oglusumuzundur aşkım diyorum😅😅ozaman heyecanlanıyor, indirimden aldıklarım diye de vurguluyorum hdkffj

Merhabalar benım de dun detaylıda bu durum cıktı nelerr yapcaz naptınız bir bilgi verirsen sevinirim canım cok sıkkın
Bu gebelikte rastlanan bir durum genetik bir durum. Bebeğe giden kan akışında sorun yok ise sorun olmuyor. Bizde şuan kan akışı normal bebek yeterli besin alıyor sizde de öyledir diye düşünüyorum karşılaşılan bir durum yani üzülmeyin 😌

Kv dün bana yine “ayyy göbeğin hiç yoook” diye bir tepki verdi ay sinir oldum neyseki eşim bu duruma çok takık olduğumu biliyor da bebeklerin gelişimleri iyi kiloları iyi önemli olan o göbeği değil dedi bi oh çektim içimden sonra oğlundan tepki göründe hızlıca R yaptı ve “evet evet iç karnı geniştir normal boyu da uzun zaten yana genişlemiştir normal” dedi sinir ya sonra bizle beden görüşmüyorsunuz sizi özlüyoruz falan diyor sınır çizdim valla iyiki psikolojimi bozuyor bu kadın

Kuzu listeyi bize de atttt 😍
Ayy uyuyup kalmışım kız. Yeni uyandım. 10 dakikaya atıyorum 🙈

Dün kaynanaya gittim. Kahvaltı ve yemekte hep sevdiğim şeyleri yapmış sağolsun. Ya o kadar çok yedim ki akşam resmen midem mahvoldu şişti nefes alamadım 🙊🤣 yani evde böyle değilim kesinlikle. Çok kilo almak gerçekten kişinin kendisini de çok rahatsız ediyor hareket anlamında 😁
Ooo sevilen yemeği yapan kaynana kalp ben sjsjsj evet yaa gerçekten öyle. Hem hareket anlamında hem de psikolojik anlamda beni yıpratıyor kilo almak djsjj azsonra yarım saatcik yavaş bir yürüyüş yapayım istiyorum bakalım yataktan kalkabilirsem djdj

Ben de kargo akşama kalınca ,yanında kurye arıyor ne geldi diye sorunca oglusumuzundur aşkım diyorum😅😅ozaman heyecanlanıyor, indirimden aldıklarım diye de vurguluyorum hdkffj
Aaaa evet hatırlattığın iyi oldu. Bir de şu meşhur indirimler hiç bitmedi hahahah garibim inanıyor gibi yapıyo artık djdjdj

Kv dün bana yine “ayyy göbeğin hiç yoook” diye bir tepki verdi ay sinir oldum neyseki eşim bu duruma çok takık olduğumu biliyor da bebeklerin gelişimleri iyi kiloları iyi önemli olan o göbeği değil dedi bi oh çektim içimden sonra oğlundan tepki göründe hızlıca R yaptı ve “evet evet iç karnı geniştir normal boyu da uzun zaten yana genişlemiştir normal” dedi sinir ya sonra bizle beden görüşmüyorsunuz sizi özlüyoruz falan diyor sınır çizdim valla iyiki psikolojimi bozuyor bu kadın
İçinde bizim taşıdigimiz bebelerden 2 tane taşıyorsun kuzum 🤣 kaldı ki maşallah kiloları falan da güzel. Sen neden takıyorsun ki boşver. Göbeğin olsa nee olmasa ne. Onlar her halükarda konuşuyorlar

Kız bana göbeğin hiç çıkmamış, hiç 7.ayda gibi değilsin dediklerinde ben iltifat kabul ediyorum. Niye takıyorsun djdjjd geçende kp dedi bana da yine. Kızım sen sanki hamilelikte zayıfladın bi yüzün falan küçüldü dedi. Eee imkansızı başardım baba herkese nasip olmaz dedim güldüm geçtim 🐻‍❄️

İçinde bizim taşıdigimiz bebelerden 2 tane taşıyorsun kuzum 🤣 kaldı ki maşallah kiloları falan da güzel. Sen neden takıyorsun ki boşver. Göbeğin olsa nee olmasa ne. Onlar her halükarda konuşuyorlar
Ne bileyim sinirimi bozdu sanki ben yemek yemiyorum her gün dışardan yiyorum falan sanıyor öyle ima ediyor😬 ki kendisi bana anneni yorma dışardan yemek ye diyen kişi.. dedim kiloları gayet 1 hafta önde annem sağolsun her gün yemeğimi yapıp getiriyor sıcacık bize yemesi kalıyor sadece bozuldu yalandan gülüyor iyi oldu 😁

Kız bana göbeğin hiç çıkmamış, hiç 7.ayda gibi değilsin dediklerinde ben iltifat kabul ediyorum. Niye takıyorsun djdjjd geçende kp dedi bana da yine. Kızım sen sanki hamilelikte zayıfladın bi yüzün falan küçüldü dedi. Eee imkansızı başardım baba herkese nasip olmaz dedim güldüm geçtim 🐻‍❄️
Ahahgaha ay bu iyiymiş keşke öyle deseydim yaa içimde kaldı baak 🤣

Ahahgaha ay bu iyiymiş keşke öyle deseydim yaa içimde kaldı baak 🤣
Onların bu söylemleri bitmeyecek nasılsa. Bi dahakine böyle dersin 🤣🤣 ama ben cidden çok seviniyorum öyle dediklerinde. Şaka değil yani 😂 dün arkadaşımla görüşmüştüm. Eşime diyor ki sen benim arkadaşımı hiç doyurmuyor musun hiç kilo almamış bu ya 😂😂 yani yağlı vıcık vıcık olacağıma millet bana hala zayıfsın desin. Ben bebeğimin gelişim teyitini doktorumdan alıyorum nasılsa. Onların söyledikleri bana övgü gibi geliyor djsjj

Kızlar Migros’ta molfixe 2.ürün %60 indirimi var . 2 paket yenidoğan alsak mı sizce ne diyorsunuz? Ama pure soft değil normal düzü .

Eklentiler

• IMG_6219.jpeg
    IMG_6219.jpeg
    150,4 KB · Görüntüleme: 91
X