2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Anladım kuzum. Ben bunları Şuan düşünmüyorum çünkü benim durumum da neler olcak ihtimaller falan çok da iyi olmadığı için. Ama yine de öğrenmeye çalışıyorum 🙏 umarım emzirebilirim 🙏
Emzirirsin inşallah hiç canını sıkma şimdiden. Oda sıcaklığına dikkat et, bebekler çok sıcak olduğunda uykuya meyilli oluyorlar. Hemşire bana hastanede bebeğin kıyafetlerini çıkarmıştı bu kadar sıcakta bebek uyanmaz diye. Onun dışında da emzirecegine inan canım, hastanede de yonlendirirler zaten ☺️

Emzirirsin inşallah hiç canını sıkma şimdiden. Oda sıcaklığına dikkat et, bebekler çok sıcak olduğunda uykuya meyilli oluyorlar. Hemşire bana hastanede bebeğin kıyafetlerini çıkarmıştı bu kadar sıcakta bebek uyanmaz diye. Onun dışında da emzirecegine inan canım, hastanede de yonlendirirler zaten ☺️
İnşallah kuzum inşallah zamanında gelsin de kuzum 🙏

• Muhteşem
Reactions: The
Anladım kuzum. Ben bunları Şuan düşünmüyorum çünkü benim durumum da neler olcak ihtimaller falan çok da iyi olmadığı için. Ama yine de öğrenmeye çalışıyorum 🙏 umarım emzirebilirim 🙏
Cnm hemşirelerde yardım edıyor, bn memeyi tutturmayı bılmıyordum, yatıyodum o esnada yarı baygındım,
Hemşire bı geldı mememi c şeklınde tuttu, bebiş anında ağzına aldı. Bak bu şekılde tuttur dedi, rahat ol kuzum🙏🙏💖

Cnm hemşirelerde yardım edıyor, bn memeyi tutturmayı bılmıyordum, yatıyodum o esnada yarı baygındım,
Hemşire bı geldı mememi c şeklınde tuttu, bebiş anında ağzına aldı. Bak bu şekılde tuttur dedi, rahat ol kuzum🙏🙏💖
İnşallah o günleri görelim hepimiz sağlıkla 🙏❤️ annem de olacak zaten inşallah 🙏

İnşallah kuzum inşallah zamanında gelsin de kuzum 🙏
İnşallah kuzum. Bir önceki gebelik grubumuzda da bir arkadaşa sürekli erken doğuracaksin vs demişlerdi doktorları ama bebeği hiç de erken doğmadı. Bebek zayıf doğdu ama sonra o kadar kısa sürede toparladı ki tosuncuk gibi olmuştu emmekten ☺️ kötü senaryolar yazma kafandan, iyi düşün iyi olsun inşallah 🌿

İnşallah kuzum. Bir önceki gebelik grubumuzda da bir arkadaşa sürekli erken doğuracaksin vs demişlerdi doktorları ama bebeği hiç de erken doğmadı. Bebek zayıf doğdu ama sonra o kadar kısa sürede toparladı ki tosuncuk gibi olmuştu emmekten ☺️ kötü senaryolar yazma kafandan, iyi düşün iyi olsun inşallah 🌿
Amin amin kuzum inşallah şu tansiyonum toparlansa hiç düşünmeyeceğim de bunu 🙏

• Beğen
1 arter 1 ven var canım kordonda yazdığına göre bi pazartesi doktorumla görüşeyim sonrasına bakacağım inşallah teşekkür ederim
Merhabalar benım de dun detaylıda bu durum cıktı nelerr yapcaz naptınız bir bilgi verirsen sevinirim canım cok sıkkın

İlk emzirme kuzum. Diyo ki ilk başta sağma yapmayın çünkü vücut yanlış anlıyor ikiz sanıyor. Elle sağım yapın başlarda makine kullanmayın
Sütun gelirse zaten sagmaya gerek olmuyor ki ya.. bilemiyorum burda bana katılmayanlar da var ama ben de videoya katılıyorum. Sıkıntı olmadığı müddet makine ile sağma, mama vs.. bunlar hep hep ikinci plan.

Son 1 ayda 4 kilo oldu derken 4 kilo daha aldım bu arada. Yanlış anlaşılmasın 🙈😂 kuzum diyetisyenin verdiği listeyi uyguladığım zamanlar cidden hep bebeğe gitti kendim çok az aldım. Ama şimdi saçma sapan şeyler yediğim için bebek aşırı bir kilo almadığı gibi ben hızlıca almaya başladım . Bir de mesela abur cubura falan da çok girdiğim için asıl yemem gerekenlere yer kalmıyor 😂 listeyi uygulasam ceviz badem kayısı yiycem ne güzel 😆 geçenlerde yine listeyi uygulamıştım kasık sancılarım bile azaldı. Demek ki yemeği abartınca böyle oluyor 😅
Kuzu listeyi bize de atttt 😍

Pek bir değişim yok kuzum akşamları yine yüksek tansiyonum. Gündüz daha iyiyim neden böyle oluyor anlamıyorum gerçekten 😞 hiç iş yapmıyorum hiç yorulmuyorum hep yatıyorum halbuki
Başka doktora hiç göründün mu kuzum bu tansiyon için? Belki farklı bir tedavi uygulayan olur mu ki

Son 1 ayda 4 kilo oldu derken 4 kilo daha aldım bu arada. Yanlış anlaşılmasın 🙈😂 kuzum diyetisyenin verdiği listeyi uyguladığım zamanlar cidden hep bebeğe gitti kendim çok az aldım. Ama şimdi saçma sapan şeyler yediğim için bebek aşırı bir kilo almadığı gibi ben hızlıca almaya başladım . Bir de mesela abur cubura falan da çok girdiğim için asıl yemem gerekenlere yer kalmıyor 😂 listeyi uygulasam ceviz badem kayısı yiycem ne güzel 😆 geçenlerde yine listeyi uygulamıştım kasık sancılarım bile azaldı. Demek ki yemeği abartınca böyle oluyor 😅
Dün kaynanaya gittim. Kahvaltı ve yemekte hep sevdiğim şeyleri yapmış sağolsun. Ya o kadar çok yedim ki akşam resmen midem mahvoldu şişti nefes alamadım 🙊🤣 yani evde böyle değilim kesinlikle. Çok kilo almak gerçekten kişinin kendisini de çok rahatsız ediyor hareket anlamında 😁

Cnm bnde yok çok şukur fakt olan arkadaslarım var, çok sinir bozucu bı durum dıye bıliyorum, tedavisi tam ne şekıl bılmıyorum fakat yatarken yatağının altına sabun koymayı duymuşmuydun hiç?
Hayır duymadım. Yatmadan bacaklarınıza masaj yapın, ılık duş almak da iyi gelir denmiş. Sabun enteresanmış🤔

Başka doktora hiç göründün mu kuzum bu tansiyon için? Belki farklı bir tedavi uygulayan olur mu ki
Kuzum 3 farklı doktor gördü evet. Eşim de diyor istersen ben rapor alim memlekete gidelim diye ama aynı şeyleri diyecek o doktor da. En kötü Van a giderim bir de diyorum. Bu hafta cuma devlette cumartesi özelde randevum var bakalım ne diyecekler

• Beğen
Kuzum 3 farklı doktor gördü evet. Eşim de diyor istersen ben rapor alim memlekete gidelim diye ama aynı şeyleri diyecek o doktor da. En kötü Van a giderim bir de diyorum. Bu hafta cuma devlette cumartesi özelde randevum var bakalım ne diyecekler
Anladım canım. Bır de bu randevularina baksınlar bakalım kuzum ne diyecekler. inşallah bebeğin gelişimi vs her şey güzeldir,dualarımız seninle 🤍

X