2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    157
Oooooo bir prens daha geliyor süper sağlıkla kucağımıza alalım inşallah canlarm benim cok sevindim

Aynen canm bana da lazm aslnda bulsak iyi olur:)

Ayyy görünce yazmak istedim. Geçen senenin Kasım annelerinden geliyorum. Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişleri.
Aminn cok teşekkürler canmcım

Hmm saol bebek bir bakaym bende buna

Canım banada çok erken gelmişti de relaxin hormonu kemikleri gevşetiyormuş progesteron da rahimi yumuşatınca ortaya böyle renkli görüntüler çıkıyor işte ben şimdiden başlayıp böyle devam ederse ölürüm diyordum eşimin desteğiyle kalktım kaç kez yataktan ağrıdan hareket edemedim ama şuan biraz rahatladı gibi kaç gün götürür bilmiyorum

Ağrı bi kaç gündür daha iyi çok şükür artık hareket ederken belimden kulunç kırar gibi sesler çıkıyordu resmen lavaboya uyanınca bi yarım saat uykum açılıyor sonra devam
bende ağrı için yastığı bir deneyeceğim bakalım yok yavrum ya ben bir gidince lavaboya uykum kaçıyor sabaha karşı anca dalıyorum

Merhaba geçmiş olsun benim de Salı günü kanda enfeksiyon çıktı hafif de ateş yaptı bana da antibiyotik ve parol verdi Dr içebilirsin dedi onları içip rahatladım şükür hamilelikte yüksek ateş tehlikeliymiş o nedenle Dr un verdiği ilacı kullanmak gerekiyor

Geçmiş olsun sanada bende ondan korktum ya hastalık daha riskli bebek içinde ondan gittim şimdi daha rahatım şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…