2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çoook heyecanlı nasıl dayanacağız bilmiyorum bana yumurta çatlatma aşısı da yaptılar bu yüzden testı kendımde yapamıyorum yapmamada yanıltmasın
evet ben de çatlatma iğnesi yaptım, geçen sefer testi bir gün önce kendim yapmıştım negaifti, bu sefer tam gününde eşimle birlikte yapmayı düşünüyoruz..beklemesi zor gerçekten

Bende eklenmel için yazmıstım ama görmediler:)

inşalllahhhh pozitifi görürüzzz içini ferah tut

evet ben de çatlatma iğnesi yaptım, geçen sefer testi bir gün önce kendim yapmıştım negaifti, bu sefer tam gününde eşimle birlikte yapmayı düşünüyoruz..beklemesi zor gerçekten
Yaa yapacaksın yani bende kan testını bekleyım dıyorum cunku olumsuz bısı cıkarsa cok moralımız bozulur

kızlar folik asit kullanan var mı, doktorum folbiol yazdı onu kullanıyorum, ama bazı platformlarda doktorlar otizm yaptığını falan diyor, doktorlarınız bu surecte size yazdı mı folik asit

kızlar folik asit kullanan var mı, doktorum folbiol yazdı onu kullanıyorum, ama bazı platformlarda doktorlar otizm yaptığını falan diyor, doktorlarınız bu surecte size yazdı mı folik asit
Evet folbiolun miligramı çok fazla. O yüzden doktorlar genelde önermiyor. Ben folidoce kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…