2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İki günde bir değer iki katına çıktığı sürece sorun yok bildiğim kadarıyla değeriniz düşük gelmesin hayırlı olsun, Allah kucağınıza da almayı nasip etsin

Kızlar tuvalette peçeteye hafif hafif geliyor çok az ama çok gerildim
O kadar az geliyorsa çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum canım ya strese girme hiç, yarın zaten gidecekmişsin, pozitif düşün. O kadar lekelenme oluyor bildiğim kadarıyla

Ben de 3 tüp bebek denemesi yaptım orda
3. De oğlum oldu Şimdi 6 yaşında
4. Tüp bebek icin Sıfırdan başladık
1 embriyo ile transfer aşamasına gelebildik
Büyük bir merakla bekliyoruz sonucunu
Hadi hayırlı olsun. İnşallah sağlıkla tutunur sana

Kızlar tuvalette peçeteye hafif hafif geliyor çok az ama çok gerildim
Siz dün test verdiniz cuma gününü bekleyin artış miktarına bakın. En doğrusunu bu şekilde öğreneceğiz. Ben benzetmek için söylemiyorum yanlış anlamayın daha önce düşük yaptığımda doktora gittim iğne ilaç vs bir şeyler yapsın bebek düşmesin diye bana dediki bol su iç bol dinlen sağlıklıysa tutar zaten. Artış miktarı devam etmediği için düşük yaptım. Karın ağrınız ve yoğun kanamanız olmadığı müddetçe içiniz rahat olsun bebeğiniz sağlıkla tutunacak ve devaö edecektir. Yarın test verince boşuna dert ettim diyeceksiniz

Hiç kimsenin bir fikri yok sanırım, sonradan hücre bölünmesi yaşayan yok mu?

Merhaba 25 haziran benim transferin var 2 tane 3. Gün embriyosu iyi kalite

Aynı şekilde değil ama benim önceki tedavimde embriyo oluştu ancak gelişimleri geriden geldi ve sonunda gelişimleri durdu ve tedavim bu aşamada sonlandı. Maalesef böyle olumsuzluklar yaşanabiliyor. Umarım yarın güzel haberler alırsınız

Bende de haşimato var. 10 senedir uğraşıyorum. 1 düşük 2 kımyasal gebelık yaşadım. Son tedavimde genetik baktırdım. 4 te 3 temiz geldi. Transfer bekliyorum.
Selam arkadaşım. Benimde 3 başarısız denemeden sonra haşimato olduğum ortaya çıktı. Acaba neden olmuyor sorusunu kendime sormaktan bıktığım bir anda check-up yaptırdım ve doktorumun aslında ne kadar da umursamaz olduğunu beni önemsemediğini farkettim.
Önce takviyelerle işe başladım. Sonra doktorumu değiştirdim. Şimdi dört gözle randevu günümün gelmesini bekliyorum. Seninle kaderdaş olmamız bu yolda yalnız olmadığımı farkettirdi. Senin için ve kendimle birlikte tüm umut bekleyenler için dua ediyorum.
Şans bizimle olsun tatlım

Doktorum 3. Gün embriyosu için 12. Günde 80 üstü olmasını bekleriz iyi demek için demişti sizinki çok normal sağlıkla gelsin inşallah
Bizlere de dua edin

Merhabalar ben düşük amhlıyım bu bahsettiğinizi çok kes yaşadım aslında bir çoğumuz yaşıyoruz yani çıkan yumurtaların nerdeyse yarısı transfer edilebilecek şekilde oluyor. Benim de çok kez opumdan sonra döllenmeyen döllenip ilerlemeyen geç döllenen ama sonra kalitesi düşük olan embriyom oldu maalesef bazen embriyolar 1 gün geriden gelişebiliyor ama bazen de gelişme göstermiyor umarım sizinkiler bölünmeye başlar

merhaba benim transfer günümde 5 tanesinin dölllendiğini öğrendim ama 1 tanesinin 1.kalite olduğunu diğerlerinde gelişmenin yavaş ilerlediğini söylediler. yarın bekleyeceğiz eğer gelişme olmazsa gidecek dediler. Moralim çok bozulmuştu. zaten döllenen toplam yumurtalardan yüzde 50 sinde başarı oluyormus. ertesi gün aradılar 2 tanesinn daha aa kalite döllendiğini ve dondurulduğunu söylediler çok rahatlamıştım. inşallah döllenir içini ferah tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…