2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

kızlar folik asit kullanan var mı, doktorum folbiol yazdı onu kullanıyorum, ama bazı platformlarda doktorlar otizm yaptığını falan diyor, doktorlarınız bu surecte size yazdı mı folik asit
Bende folidoce kullanıyorum ama folik asit uzun süreli kullanımda otizm riski yapıyomuş galiba

Dun ve bugun surekli uyku halindeyim, ufak agrilar oluyor geciyor. Herhalde ilaclar yapiyor.
Sizde de bu sekilde olan var mi ?

Dun ve bugun surekli uyku halindeyim, ufak agrilar oluyor geciyor. Herhalde ilaclar yapiyor.
Sizde de bu sekilde olan var mi ?
Selam canım senle transfer bilgilerimiz aynı ben de transfer sonrası farklı bi belirti yok , transfer oncesindeki ilacların etkileri devam ediyor sadece

kızlar folik asit kullanan var mı, doktorum folbiol yazdı onu kullanıyorum, ama bazı platformlarda doktorlar otizm yaptığını falan diyor, doktorlarınız bu surecte size yazdı mı folik asit
Bende onu kullanıyorum o folik asit çok eleştiriliyor gerçekten

Taze transfer olanlar var mı aranızda? Transfer öncesi kan tahlilinde hangi değerlere bakıldı

Selam canım senle transfer bilgilerimiz aynı ben de transfer sonrası farklı bi belirti yok , transfer oncesindeki ilacların etkileri devam ediyor sadece
Aleykumm selam canim, bende de belirti yok 🙈 belki 7,8 gune dogru olur veya olmaz. Bende ilaclarin yaptigin dusunuyorum cunku daha cok erken belirti aramak icin diye dusunuyorum.Hayirlisi olsun hakkimizda

Selam arkadaşım. Benimde 3 başarısız denemeden sonra haşimato olduğum ortaya çıktı. Acaba neden olmuyor sorusunu kendime sormaktan bıktığım bir anda check-up yaptırdım ve doktorumun aslında ne kadar da umursamaz olduğunu beni önemsemediğini farkettim.
Önce takviyelerle işe başladım. Sonra doktorumu değiştirdim. Şimdi dört gözle randevu günümün gelmesini bekliyorum. Seninle kaderdaş olmamız bu yolda yalnız olmadığımı farkettirdi. Senin için ve kendimle birlikte tüm umut bekleyenler için dua ediyorum.
Şans bizimle olsun tatlım 🥰
Teşekkür ederim canım benim amin inşallah. Zorlu bir süreç benim 8. Tedavım. İnşallah bu son olur ve sağlıkla bebegımı kucağıma alırım. Allah ısteyen dileyen herkese ve bana nasip etsin inşallah 🙏🏻 🌹

X