2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Maşallah canım inşallah benim ilk transferim bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah pozitifi görürüz

Benimde 21 inde transferimm :) beraber bekleriz sonucu artık. Çift embriyo dondurulmuş benimm

Test sonucum 2 kat artmış olarak 92 çıktı. Yarın test günüm değer artışı iyi ama değerim düşük olduğu için endişeliyim. Sizlerin görüşü nedir? Birde gün hesabına transfer günü dahil ediliyor mu? 5. Gün embriyosu 3 haziranda transfer oldum yani bugün kaçıncı günüm?

Son düzenleme:
Test sonucum 2 kat artmış olarak 92 çıktı. Yarın test günüm değer artışı iyi ama değerim düşük olduğu için endişeliyim. Sizlerin görüşü nedir?
Gözünüz aydın içinizi ferah tutun yeter , önemli olan 2 kat artması umarım bundan sonra da katlanarak devam eder ve inşallah bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız

Canım ben de 4 haziranda transfer oldum 5. Gün embriyosuydu yani benim 9. Günüm seninse 10. Günün benim bugün 106.4 çıktı bence değerin gayet iyi. Ama 2 gün sonra yenile mutlaka.

Yarın yumurta toplamı işlemi yapılacak lütfen dua edin kızlar dondurmaislemi yapıp diğer adet döneminde yerleştirme işlemi yapacağız dedi doktor sizce sebebi nedir acaba ???
Ohss olma ihtimaline karşı hem de rahmi dinlendirmek için bazen 1 bazen 2 adet dönemi bekliyorlar. Ayrıca dondurulmuş embriyolarda şans daha yüksek görülüyor

Aranızda taze transfer olan var mı süreç nasıl oluyor bilgi verebilir mi
4 haziranda yumurta toplama oldu uyutarak yapıyorlar. 9haziranda da transfer yapıldı idrara sıkışık gidiyorsun o şekilde Rahime transfer kolay oluyormuş öyle dediler. Ultrason eşliğinde transferi yapıyor doktor. Herhangi bir uyutma olmuyor . Bana 1.kalite tek embriyo transferi yapıldı 10 gün sonra da test yaptıracağım daha bugün 3. Günündeyim heyecanlı bekleyişim sürüyor

Bugün 9. Gün ve değeriniz gayet iyi

Bugün 9. Gün ve değeriniz gayet iyi
Canım ben de 4 haziranda transfer oldum 5. Gün embriyosuydu yani benim 9. Günüm seninse 10. Günün benim bugün 106.4 çıktı bence değerin gayet iyi. Ama 2 gün sonra yenile mutlaka.
Çokkkkk teşekkür ederim cevaplarınız için inşallah hepimizin çok iyi gider hamilelik süreci bakalım yarın doktorum ne diyecek güzel haberlerinizi bekliyorum sizlerinde

Yarın yumurta toplamı işlemi yapılacak lütfen dua edin kızlar dondurmaislemi yapıp diğer adet döneminde yerleştirme işlemi yapacağız dedi doktor sizce sebebi nedir acaba ???
Benim de aynı şekilde canım. Rahim dinlensin diye öyle öneriyor doktorlar ki o şekilde daha sağlıklı olduğu da söyleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…