2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba kızlar
Transfer olan kader arkadaşlarıma bu yolda büyük kolaylıklar diliyorum inşallah bebisleri tutunur ve bir ömür boyu bırakmaz annelerini sağlıklı sıhhatli bir şekilde
Bende dün transfer oldum bugün 1. Günüm
Çok su içiyorum wc ye çok çıkıyorum
Arada kasik ağrım oluyor
4. Gün 2. Kalite 1 adet embriyo transferi oldum
İnşallah bebeğim benimledir

Merhaba kızlar
Transfer olan kader arkadaşlarıma bu yolda büyük kolaylıklar diliyorum inşallah bebisleri tutunur ve bir ömür boyu bırakmaz annelerini sağlıklı sıhhatli bir şekilde
Bende dün transfer oldum bugün 1. Günüm
Çok su içiyorum wc ye çok çıkıyorum
Arada kasik ağrım oluyor
4. Gün 2. Kalite 1 adet embriyo transferi oldum
İnşallah bebeğim benimledir
Hayırlı olsun canım aynı şeyler bizde de var aramıza hoşgeldin 🤗

5. Gün taze transfer oldu canım 8 haziranda çok şükür bi sıkıntı yaşamadım ama hakkımızda hayırlısı tabii
Amin cümlemizin benimde 5 haziranda 3.gün taze transfer ovitrelle yaptırdı doktorum idrar testi de bakamıyorum çatlamak üzereyim meraktan dün ve bugün regl ağrılarım oldu bel ağrılarım oluyo Allahım hayıra çıkarsın isteyen herkesin kucağını doldursun 🙏🏻

Kızlar testi tekrarladım. Düne göre biraz koyulaşma bar gibi 🥰 ilk fotoğraftakini az önce yaptım. İkinci fotoğraftaki dünün testi ☺️

Eklentiler

• IMG_7032.jpeg
    IMG_7032.jpeg
    35,1 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_7031.jpeg
    IMG_7031.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba kızlar burada yenıyım 3 hazıranda transferım oldu cok dıkkat ettım 5.gun ıyı kalıte dendı , burda ıdrarda poztıf olanları gorunce yapayım dedım bugün 9 gun oldu negatıf cıktı yıkıldım resmen cuma gunu kan testı gunum benım gıbı olup hamıle haberı alan varmı çok uzgunum
Belirti var mıydı hiç?Lekelenme ,kasik agrisi vs

Hayırlı olsun canım aynı şeyler bizde de var aramıza hoşgeldin 🤗
Amin inşallah canım hepimiz mutlu sona ulaşanlardan oluruz
Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin tez zamanda inşallah
Benim 4. Tüp bebek
3. Tüp bebek ile oğlum oldu simdi 6 yaşında
Kardeşi olsun istiyoruz
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah

X