2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İstanbul beylikdüzündeçç çoğu ilacı aynı gün bulabilirsin hiç sorun yaşamadık markacity eczanesi var anında temin ediyor

Hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah bebim dün yumurta toplama oldu doktor duruma göre taze transfer de yapabiliriz dedi beklemedeyim inşallah embriyo oluşur

İnşallah, benim yumurta toplanmıştı 2 tanesi iyi çıkmadı bakalım yarın embriyo oluşacak mı , oluşursa bnm transfer cuma günü yapılacak. Sizin transfer ne zaman olacak belli mi
Benim dün yumurta toplandı bakalım embriyo oluşursa 3.gun yada 5.gun taze transfer yapılacak hayırlısıyla inşallah

Hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah bebim dün yumurta toplama oldu doktor duruma göre taze transfer de yapabiliriz dedi beklemedeyim inşallah embriyo oluşur
inşallah cok istiyorum artık :) inşallahh oluşur allah nasip etsin sağlıklı hayırlı bir evlat :)

Günaydın kızlar transferde 3. Günüm, 2 gecedir uykumda kasılıyorum neden böyle oluyor anlamadım uykumda farkedip hemen kendimi uyandırıyorum bu defa geriye karın ağrısı kalıyor moralim bozuldu çok. Normal mi bu bir tek ben mi böyleyim

İkinci gün bende de olmuştu. Sonra geçti

Kızlar bugün 11. Günüm sabah kan verdim 98.97 çıktı sonucum heyacandan titriyorum şuan rabbim sağlıkla ilermeyi nasip eylesin hepimizin yüzünü güldürsün
Maşallah çok iyi değerin
İnşallah 2 gün sonra değerin artmış olacak
Rabbim sag salim kucağına almak nasip etsin inşallah
Bayram hediyesi gelmiş bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…