2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim utanmaktan ziyade agrili oluyor muayene acı çekip bağırıyorum çok

Senin nasıl geçiyor hamilelik belirtilerin başladı mı transfer sonrasi
Yani bilmiyorum ki sadece kasık agrılarım oluyo arasıra o kadar günler geçmiyor ama çok heyecanlıyım doktorum 3 gün yat dedi bende yatıyorum ama yarından itibaren kalkıcam evde çok bunaldım inşallah güzel sonuçlar alırız da yaşadıgımız onca sıkıntıya deger

Tuvalete gitmek dışında sürekli yatmak gerekiyor dimi üç gün bide tup bebek merkezinden eve dönerken araba sarsıntısı oluyor ya o seni korkuttu mu

Tuvalete gitmek dışında sürekli yatmak gerekiyor dimi üç gün bide tup bebek merkezinden eve dönerken araba sarsıntısı oluyor ya o seni korkuttu mu
Evet yemegi bile yatagıma getirdiler araba konusunda yani uzaktı hastane ona ragmen iyi gitik geldik sanırım biraz rahatım

Evet yemegi bile yatagıma getirdiler araba konusunda yani uzaktı hastane ona ragmen iyi gitik geldik sanırım biraz rahatım
En büyük korku o dönüş yolu eve dönünce araba sallıyor ya biraz Rahmi aynı deprem olur gibi kgjfjfjf tamamen yatar gibi duruyorsun yoksa belin dik ayakların uzanik gibi mi

Merhabalar eşimin morfoloji sebebiyle şuan vitamin kullanıyor 3 ay kullanacak şuan 2 ncı ayda eğer olmazsa Ağustos Eylül gibi tüp Bebek düşünüyorum nasıl oluyor süreç ilk den sona doğru aşamalar neler ve inşallah hepimiz hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alırız

Narintan merhaba. Aşamalar uzun ve kişiye göre farklı protokoller uygulanabiliyor. Yani burdan yazsak çok uzun sürer forumda bülent tıraş (bu konuda uzman bir doktor) ayrıntılı yazıları var istersen aratarak onlara bakabilirsin hem doğru hem de detaylı olur. İnş. Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

Kaç yumurtan görünüyor canım.
Canım doktora embriyo adayı kaç yumurtam var diye sordum net sayı vermedi. Ama büyükleri sayarken (17 mm civarı olanları) 6-7 tane saydı gibi geldi arkadan gelenler kaç tane onu bilmiyorum. İnşallah toplansın sonrasında yazarım. Yedekte birkaç embriyom kalsın istiyorum hem denemek gerekirse diye hem de daha sonraki yıllar için bakalım kısmet. Sende durumlar nasıl nasıl geçiyor

Günaydın güzel anne adayları , benim bugün tekrar kontrolüm vardı bu akşam son iğneni vurulacağım. Doktor sağda fazla yumurta oldugu için donduracagız dedi. ilk muayenelerde taze transfer uygun demişti. benimde iyice kafam karıştı dondurulunca ne zaman transfer ediliyor. ben istediğimde mi yoksa 1 ay sonra falan mı

İkinci adetinle sürece başlıyorlar genelde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…