2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Evet çok doğru hatta ben aldığım kiloları vermek istiyorum tup bebeğe gelene kadar olan süreçte ki tedaviler de çok kilo aldım
Hiç sorma ciddi kilo aldırıyor aşılamada bile 4 kilo fazla gelmiştim. Şimdi hergün yürüyüş yapıyorum çok şişmeyeyim diye o bir ayda fazlalıklardan kurtulursak rahat ederiz

Hiç sorma ciddi kilo aldırıyor aşılamada bile 4 kilo fazla gelmiştim. Şimdi hergün yürüyüş yapıyorum çok şişmeyeyim diye o bir ayda fazlalıklardan kurtulursak rahat ederiz
Ben zaten rahatsiz oluyorum fizikten kilo biraz artınca evde yürüyüş bandı var sabah akşam dışarı cikamazsam orda yürüyorum suyu çoğaltttm ekmeği kestim umarım faydası olur :)
Gerci hamilelik olsa da kiloya raziyim sonrasında nasilsa veririz

İnşallah canım benim Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın tabi sen biliyosun hamilelik sürecini tecrübelisin ne güzel İnşallah güzel atlatıcaz ben inanıyorum

Merhaba , bende bu yolculukta 5.gündeyim umarım güzel bir ay olur bizim için bugün 5.gün iğnemi vurulacağım doktor dondurmaya gerek kalmayıp taze transfer de olabilir dedi ve haziran ayına denk geliyor. Her şey çok ani gelişti. ben dondurulmuş olur sanıyordum taze mi dondurulmuş mu daha iyi bilemedim açıkçası

Kizlar günaydın bende bu sabah dondurulmuş embriyo transferi için rahim kontrolüne gittim içi su dolu kist varmış hormon kan testi verdim sonuca göre başlıycaz dedi ama doktor sanki benim pek içime sinmedi kist varken

Canım kistin çok mu büyük belki küçüktür ondan dert etmemiştir.Eğer içine hiç sinmediyse ve senin için 1 ay fln ertelemek sorun değilse biraz bekleyebilir miyiz diye bir sor istersen

Her doktorun yaklasimi farkli oluyor bir de tabi senin durumunu da gozonunde bulunduruyordur. Rahmine embriyolarinin durumuna vs bakip karar verir diye dusunuyorum. Bu yontemi tercih edip hamile kalan cok kisi var. Zaten konusarak ilerlersiniz. Bosuna dert etme bence

Tabii ki doktorun senin için iyisini bilir ama ben dondurulmuş embriyo transferinden yanayım. Bir konuş bakalım fikrini söyle ne diyecek

Canım geç olsun güç olmasın vardır bunda da bir hayır . Ertelemek istiyorsan konus. Bir de kistin ölçüsü 1 2 cm birsey se sorunnolmaz diye düşünüyorum o şekil de gebe kalan çok var.

Tabii ki doktorun senin için iyisini bilir ama ben dondurulmuş embriyo transferinden yanayım. Bir konuş bakalım fikrini söyle ne diyecek
Valla değerleri görmeden öyle konuştu dozajı arttıralım dedi gonal f için sonra sonuçlar çıkınca aynı dozaj devam dedi tarlusal yazdı çatlamasın diye yumurtalar benim ilk tedavim hidrosal teşhisiyle iki tüpüm de bağlandı sonra bir anda bu sürecin içinde bulduk kendimizi :)

Evet doktorum ne derse onu uyguluyorum suan için sizler nerede tedavi görüyorsunuz

Canım kistin çok mu büyük belki küçüktür ondan dert etmemiştir.Eğer içine hiç sinmediyse ve senin için 1 ay fln ertelemek sorun değilse biraz bekleyebilir miyiz diye bir sor istersen
4 cm idi canım baskılayıcı dedikleri cylo prognova diye bı ilaca başladım bı sonraki adette başlıycam hayırlısı ile

Bende yeni transfere kadar biraz dikkat edicem. Hafta sonu şehir dışındayım sonrasında listemi bile hazırladım.

Bende yeni transfere kadar biraz dikkat edicem. Hafta sonu şehir dışındayım sonrasında listemi bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…