2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba benim bazı işlerim olduğu için kendi rızamla dondurttum. İlk adetle başlayabilir miyim
Fazla yumurta toplanmamışsa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fazla yumurta toplanınca ohss diye bir şey oluyor. O yüzden en az iki adet geçmesini bekliyorlar.

Fazla yumurta toplanmamışsa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fazla yumurta toplanınca ohss diye bir şey oluyor. O yüzden en az iki adet geçmesini bekliyorlar.
Teşekkür ederim. Fazla yumurtam olmuyor ohss şükür olmadım. Opu sonrası ağrım bile yoktu çok. Bu adetle başlarım ozaman inşallah bakalım ne zaman adet olurum hayırlsıı

Teşekkür ederim peki e2 hormonum çok yüksek geldi sonuç doktor randevusundan sonra çıktı 3200 lerde neden bu kadar yüksek çıkmış olabilir
E2 olgun yumurta sayısını gösteriyor folikul başına 200 lerde olması olgun demek diye okumuştum bende sizin maşallah muayenede kaç folikul sayilmisti bu sonuca göre 15 civarı olmasi gerekiyo

Benim yatın tekrar kontrolüm var gonalf 900 f 2 kutu bitti 3 ye başladım 300 ünite yapıyorum günlük artı olarak cetrodite yapiyorum yunurtalarin catlamasini önlemek için. 10 yumurta saymisti geçen kontrol de en büyüğü 14 en küçüğü 6mm yumurtaların. Senkronize olmalarini sağlayacak cetrodite aynı zaman da. Bende yedek te embriyolarim kalsin istiyorum ileriki zamanlar da kullanmak için. Allah yardımcımız olsun

Son düzenleme:
Merhaba bende iki başarısız aşılamadan sonra tüp bebek sürecine gireceğim yakındır regl olmam...bu ağrılar sancılar sonucu güzel haberlere ulasiriz insallah.
Merhaba seni mayıs aşılama sayfasından biliyorum. Bende ordan geldim tek aşılama yaptırdım onu da istemedim hatta eşim ısrar edince yaptırdık. İnşallah senin de tüp bebek sürecin olumlu ilerler. Başarılar

Opu olan hanimlar ultrasonda görünen sayıyla toplama esnasında ki sayı arasin da artı eksi fark görenler oldu mu ? Bazen daha fazla toplama olduğu söyleniyor merak ediyorum

Yaa kaderdas olduk inşallah canım inşallah ağrılar sancılar çektim ama tutmadı..devlet hastanesi tüp Bebek merkezi açıldi orada tüp bebek baslayacahim endişe korku sarıyor ...sende durumlar nasıl..rabbim nasip etsin isteyenlere

Ben iğnelerin 7. Gunundeyim yarın kontrolüm var. Muhtemelen haziranın ilk haftasının ortalarin da opu olacak gibi duruyor. Çok heyecanli bir süreç. Özel de yaptırıyorum ben Devlet karşılamadıgi icin. Şimdilik güzel gidiyor Allahin izniyle de vuslata erecegim erecegiz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…