2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhabalar bende Haziran ayi başı gibi tahminimce transfer olucam ,şu an iğne kullanıyorum ,ikinci tüp bebek serüvenim olacak ,Rabbim bu yolda kimsenin emeğini boşa çevirmesin. Rabbim her şeyin en hayırlısı neyse onu nasip etsin evladında hayırlısını sağlıklısını nasip etsin inşallah.Rabbim yar ve yardimcimiz olsun inşallah

Amin canım. Dondurulmuş var mıydı ?

Ne zaman başlık açılacak diye bekliyordum
Ben de dondurulmuş embriyo transferi yapacağım. Süreç başladı. Doğal siklus olacak. Şu an sadece folidoce ve imom omega kullanıyorum. Muhtemelen haziranın ilk haftası transfer olur. 6AB embriyo kalitesi. Yaşım 34. 22 aylık tüp bebek tedavisi ile olan bir bebeğim var. Umarım burada hepimiz çok güzel haberler alırız.

4 cm idi canım baskılayıcı dedikleri cylo prognova diye bı ilaca başladım bı sonraki adette başlıycam hayırlısı ile
Benimde geçen adette 4.5 cm kist vardı bu ay yok olmuş başladık tedaviye. Hiç takma bende korkmuştum çünkü çikolata kisti ameliyatı da olmuştum büyür diye ama bir sonraki ay 4.5 cmlik kist kayboldu.

Bugün 5. Günümdü benimde sol yumurtalık 11mm sağda malesef daha önce kist ameliyatı olduğum için bir gelişme olmamış soldan 4-5 tane toplarım ded inş bakalım

Kızlar iyi pazarlar size bir şey soracağım. Transfer öncesi rahim hazırlığı nasıl yapılıyor ne zamanlarda oluyor bir de ilaç kullanılıyor galiba. Daha o aşamaya zamanım var diye doktora henüz sormadım ama merak ettim. Bilen varsa bana biraz akıl verebilir mi

Benimde bu hafta içerisinde yumurta toplama işlemim haziran adetin sonra transfer okur diye düşünüyorum

Canım Reglin 3. Günü ilaçlara başlanıyor. 18-20 Şi arası transfer oluyir. Bu 15-17 günde doktor kontrolleri oluyor ilaçlar kontrollerde değişiyor duruma göre

Canım Reglin 3. Günü ilaçlara başlanıyor. 18-20 Şi arası transfer oluyir. Bu 15-17 günde doktor kontrolleri oluyor ilaçlar kontrollerde değişiyor duruma göre
Cok sagol canim. Hayirlisiyla embriyolar olussun doktora nasil ilerlicez diye ayrintili soracagim. Daha ortada fol fos yokken sormak istemedim

Selam kızlar.Mayıs ayına yazmıştım ama sanırım Hazirancılar benim için daha uygun 8. Tüp bebek denemem için tekrar yola koyuldum. Şu zamana kadar hamile kalmamda hiç problem yaşamadım. Ama hrpsini kaybettim.Sonradan anladık ki benim embriyolar hep sorunlu. 3 ay önce kürtaj olmuştum.Şimdi havuz yöntemiyle toplayıp genetiğe göndereceğiz. Görünen o ki 3 ya da 4 yumurtam var.Büyütmeye çalışıuoruz.Umarım o altın yumurta ile bu sefer tanışırız Herkese kolaylıklar. Atrtık tüp bebek uzmanı oldum derken yeni yeni şeyler çıkıyor.Bu seferki sorunum yüksek FSH ☺ hayırlısı…

Son düzenleme:
Herşey gönlünce olsun kuzum rabbim kolaylıkla nasip eylesin

:)) çok sevindim bu yıl en güzel hediyen olsun bana da cumartesi yüksek ihtimal opu dedi taze transfer uygun gibi duruyor dedi değerlerim sorunsuz ilerliyor yumurtalar da büyüyor. opu kaç gün sonra transfer işlemi oluyor ilk denememiz olduğu için çok bilgim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…