2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Opu olan hanimlar ultrasonda görünen sayıyla toplama esnasında ki sayı arasin da artı eksi fark görenler oldu mu ? Bazen daha fazla toplama olduğu söyleniyor merak ediyorum
Ben ilk adet oldugumda ultrasonda 6 7 folikul vardı bunlar opuda toplanabilir denilmişti opu günü 12 tane toplandı diğerleri arkadan gelenlerdi onlarda büyüdü

Ayy hadi inşallah canım güzel haberlerini bekliyorum ben ilk kez tüp bebek sürecine başlayacağım muayenelerde kasiliyorum vs bakalım tekrar bı sürec nasıl ilerlicek n'olacak ...inşallah canım insallah rabbim kolaylık verir nasip eder

Kızlar herkese merhaba. 1 saat sonra ultrason kontrolüm var eğer kistim yoksa transfer hazırlığına başlıycam. 2 tane dondurulmuş embriyom var. 6 tane aşılama yaptırdım. 1 tanede aşılama iptalim var. Yani ilacları kullandım yumurta sayım çok olduğu icin aşılamayı iptal ettiler catlama iğnesi yaptık yinede. 7 tane başarısız işlemimiz oldu yani. Şimdi de ilk tüp bebek deneyimimi yaşıycam inşallah kistim yoksa herşey yolunda giderse

Amin canım hepimiz iyi niyetle güzel umutlarla başladık emeklerimiz boşa gitmesin inş ben çok tecrübeli değilim ama sayın güzel gibi geldi bana. yedekte olması hem de zihnen rahatlık sağlayacak bize hiç gerek kalmasa bile. güzel haberler almak güzel haberler vermek nasip olsun bize

İnşallah herşey gönlünüzce olsun sonu güzel olur umarım. 6 aşılamayıda aynı yerde mi yaptırdınız?

Bana da sayı iyi gibi geldi valla kaliteli olsunlar tutunsunlar sayı önemli değil.

İnşallah senin kaç folikul var hangi hastanede tedavi görüyorsunuz?
Tokattayim ben takibimi burada Prof.Fazli Demirturk hoca yapıyor. Opu ise Samsun Medicalparķ Prof. Tayfun Alper hoca yapacak. İkisi de koordineli çalışıyor her kontrol de kendisiyle de konferans yapılıyor. Suan görünen 10 yumurta canım.

Süreciniz hayırlı olsun inşallah olumlu sonuçlanır

Opu olan hanimlar ultrasonda görünen sayıyla toplama esnasında ki sayı arasin da artı eksi fark görenler oldu mu ? Bazen daha fazla toplama olduğu söyleniyor merak ediyorum
14 yumurta görünüyordu 17 yumurta toplandı bende ama sonradan eklenenler zaten kist olmasın diye alınan yumurtalar. Büyümedikleri için döllenme yetenekleri olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…