2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım benimkini güncellermisin son anda 2 embriyo konuldu oyle karar verdik 2 embriyo 5AA

Yazdıklarınızı görünce çok duygulandım ben de geçen yıl haziranda transfer olmuştum şimdi bebeğim kucağımda çok şükür haziran ayını çok severim o yüzden, ilerde oğlumun kardeşlerini almaya gittiğimde yine haziranda transfer düşünüyorum. İnşallah haziran ayı hepinize uğurlu gelir güzel anneler

Merhabalar 3 Haziran’da, 3. Gün tek embriyo transferim oldum. Yarın test günüm. Hepimiz mutlu sonuçlar alalım inşallah
Canım bence çok erken ben de 3 haziran 5. gün embriyosu transferi oldum benim test günüm bile ayın 13 ünde. 3 gün için çok erken doktorun istedi ise yaptır ama düşük değerler görürsen de mutlaka yenile sonradan. Umarım pozitif görürsün canım Allah bebişine kavuştursun

Ben solgar kullanyorum canim selenyum icin

Gözünüz aydın canım Allah daim etsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bana da dua eder misiniz yarın yumurta toplama olacak adım Ayşe
Tabiki dua ederim. İnşallah hepimiz en kısa zamanda pozitif haberler alalım ve sağlıkla kucağımıza alalım size en büyük tavsiyem stresten uzak olun.

Tabiki dua ederim. İnşallah hepimiz en kısa zamanda pozitif haberler alalım ve sağlıkla kucağımıza alalım size en büyük tavsiyem stresten uzak olun.
Kendimi rahat bırakmaya çalışıyorum ama aklıma gelince heyecan stres yapıyorum Allah razı olsun canm sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Kizlar transfer sonrası hemsire bacagimdan progestan igne yapti bacagim cok agriyo saga sola donemiyorum bacagimi kaldıramıyorum normalmi sizce

Benim öyleydi. İlk günden beri adet sancısı çekiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…