2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Transfer tarihlerimiz, yaşlarımız, transfer edilen embriyo sayılarımız, belki embriyo kaliteleri ve sonuçlarımızın olduğu bir liste yapılsa güzel olurdu.
ben bu dediklerinizi yapamadım yapmaya çalıştım ama olmadı isteyen kişiye sayfayı deveredebilirim nasıl olacağını söylerseniz seve seve :)

Kızlar 6. Günüm bugün, korkunç regl ağrım var ve biraz önce tuvalette peçete çok koyu kahverengi lekelenme geldi. Mutluluktan havaya uçmakla intihar arası gidip geliyorum bişi söyleyin.

kızlar merhabalar benim de 05/06/2024 tarıhınde 5A embrıyo transferım oldu . Ilk transferım oldugu ıcın ne hıssetmem gerekıyor bılemıyorum karısık duygular ıcerısındeyım bol bol dua edıyorum.
Hayırlısı olsun kuzum mucezevi bir süreç hergün farklı bişey hissediliyor. Duygular karmakarışık zaman geçmiyor bende 13 haziranı sabırsızlıkla bekliyorum

Selam kızlar
Benimde mayıstaki transferim iptal edilmişti. Bayram Öncesi kontrolüm var. Tekrar rahim hazırlığı yapcaz. Bebekleri tutan arkadaşlarım ellerinde görmek nasip olsun. Olmayan arkadaşlarım üzülmesin benimde daha önce 2 negatif denemem oldu. Gayb-ı biz bilemeyiz sadece Allah bilir. Belki bizi negatif şeylerden koruyordur.

Hu hu Gizemcim iyi misin? Hiç sese seda yok senden merak ettim umarım herşey yolundadır.
iyiyim canım teşekkür ederim bu ara yoğun çalışıyorum buraya sadece bakabiliyorum kusura bakmayın sayfayı aktif şekilde kullanamadım baskılayıcı tedavi görüyorum ilaç bitince regl olup tedaviye başlıycam inşallaah...

Bu baskılayıcı tedavi nedir acaba ?
Ne için yapılıyor?

Kızlar 6. Günüm bugün, korkunç regl ağrım var ve biraz önce tuvalette peçete çok koyu kahverengi lekelenme geldi. Mutluluktan havaya uçmakla intihar arası gidip geliyorum bişi söyleyin.
Bi kan mı versen acaba veya test mi yapsan yerleşme kanamasıdır inşallah çünkü ilaclar kullanırken regl olunmuyor diye biliyorum. Ve benim doktorum bi paylasım yapmıstı sabırsız anne adayımız dayanamamıs 6. Gün test vermis diye pozitifti inşallah pozitiftir

ben bu dediklerinizi yapamadım yapmaya çalıştım ama olmadı isteyen kişiye sayfayı deveredebilirim nasıl olacağını söylerseniz seve seve :)
Canım sayfanın sol alttında bize ulaşın kısmı var oradan yetkililere ulaşıp devretmek istediğin kişiyi söyleyebilirsin. Kesinlikle ilk sayfada tablo önemli. Birbirinizi oradan daha iyi takip edersiniz. Nisan ayı tüp bebek grubunda güzel bir tablomuz vardı. 2024 Nisan Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı burdaki tabloyu örnek alabilirsiniz. Gizemcim telefondan da tablo yapılabiliyor. Biraz kurcalaman gerekiyor. Bu yazma kutusunun üstünde B I Yazan yerlerde üç noktalar var, oralara tıklayıp tabloyu oluşturman gerekiyor. ilk sayfadaki ilk yorumuna yapabilirsin tabloyu. İlk yorumunun altında üç nokta düzenle butonu var oraya basacaksın. Veya topiği başka yapabilecek olan arkadaşa devir etmen de bir çözüm. Güzel hamile haberlerinizi bekliyorum kızlar ❤

Not: bir de naçizane tavsiyem, tabloyu yapacak kişi transfer tarihini ayın 1den itibaren kronolojik sırayla yapsın. O şekilde takip daha konforlu oluyor.

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-07-13-09-08-773_com.android.chrome.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2024-06-07-13-12-06-993_com.android.chrome.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Bu üçüncü deneme benim. Bu sefer kendime söz verdim, 12 den önce yapmayacağım, stres olmayacağım diye. Aslında çok güzel rahat devam ediodum ama şu leke işi bozdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…