2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canim iyi olmana sevindim. Kusur ne demek estagfirullah. Hadi ins guzel ilerlesin hersey

Olmadi kuzum negatif
Üzülme desem de üzüleceksin biliyorum ama daha iyisi daha güzeli için pes etmek yok. Yeniden başlamak da bazen güzeldir. Daha iyisinin seni bekledigini biliyorum bu ay olmadıysa sonraki ay ama olacak illaki. Yeni ay yeni umutlar sil baştan baslamak gerek bazen . Acilacak bir kapı hep var Allahin izniyle

çok teşekkür ederizzzz canımmm:)

Evet yazdım ama yapicak bişey yok aradı beni ama sadece bu sefer olmadı dedi hamile kalabiliyosun Zaten dedi çocuğun olana kadar birakmicam seni dedi
Bu doktoru tuttum. Canim düşsek de kalkıp devam edicez. Belki aynı zamanda deneriz hatta inş. Öyle olur ve tuttururuz

Amin canım inşallah uzun süre bu tedaviye baslayamam büyük ihtimal maddi olarak manevi olarak da eşim yiprandi çünkü hep bir la oldu toparlamak lazım nasip değilmiş malesef

Bu doktoru tuttum. Canim düşsek de kalkıp devam edicez. Belki aynı zamanda deneriz hatta inş. Öyle olur ve tuttururuz
İnşallah canım doktorum iyi bir soeun yaşamadım hiç ama 3 denemem de de olmadı doktorda mi bizde mi bir yanlışlık var bar bilemedim hayırlısı olsun inşallah iyi doktorum ama ne bilim bazen olmayiinca olmuyor işte

Aynen canım malesef öyle üzülmemek elde değil malesef başka emriyom yok sıfırdan başlamam lazım
Üzülme canım benimde tüp bebek ile 2 embriyom oluşmuştu biri tutmamisti diğeri tuttu 6 haftalık düşük yaptım şimdi sil baştan başladım Allah güç kuvvet versin inşallah hepimize imtihanimizi kolaylaştırsın inşallah

Amin canım inşallah uzun süre bu tedaviye baslayamam büyük ihtimal maddi olarak manevi olarak da eşim yiprandi çünkü hep bir la oldu toparlamak lazım nasip değilmiş malesef
Belki de kendiliginden olacak ya da hamile kalabiliyorsan klomen veya femarqyla da bir kez daha deneyebilirsin. Sen daha iyisini bilirsin tabi

Aynen canım malesef öyle üzülmemek elde değil malesef başka emriyom yok sıfırdan başlamam lazım
Biliyorum zor ama üzülerek kendini yıpratırsın her şeyde vardr bi hayr de Allah'a dua et kendini toparla ve yeniden başla Allah kimsenin emeğini boşa götürmez elbet bizimde gönlümüzdekini nasip edecek ama vakti saati var demekki gayret göstermeliyiz Allah'a dua etmeliyiz başka yapacak bir şeyimiz yok canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…