2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hayir nipt yaptırmadım malesef sanirim yaptirmazsamda icimde hep bir suphe olacak

Öyle canım biz de hala toparlanamadık , fetal dna yı yaptırdık ama maddi olarak zor sartlarda, Allah yardımcımız olsun gercekten her asaması maddi manevi cok zor

Kizlar valla böyle dayanamadim yarin gidip fetal dna yaptiricam insallah temiz gelir sonuçlar daha fazla böyle durursam bebegede stres oluyorum aglaya aglaya EUROFİNS diye bir firmayla gorusmustuk bugun tekrar aradim yarin için randevu istedim hemen biyere yönlendirdiler burada biriside bu firmaya yaptırmışti sanırım gördüm gibi hatirliyorum gorurse bu mesaji memnun kaldimi sonuclari ne zaman geldi yazabilirmi simdiden teşekkürler

Kuzum sen sakin ol tarama testleri genelde hep böyle çıkıyor üzülme sorun yoktur. Benim doktorum anlatmıştı bu durumu genel olarak hep sorunlu geliyor demişti. Eskiden böyle testler yoktu şimdi mecbur kalıyoruz yaptırmaya benimde kuzenimin sorunlu gelmişti çok şükür bebeği 7 aylık oldu şuanda çok da sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi. Maddi manevi çok yorulduk artık son olsun insallah doğum hazırlığına bebeklerimizin alışverişi için harcamalar yapalım üzülme hiç bir sorun yoktur Allahın izniyle. Nipt testide bir hafta 10 güne geliyor sonuçları

Ayy insallah kuzum rabbim sag saglim kucağımıza almayi nasip etsin yavrumuzu sabah erkenden gidip nipt testi icin kan verdim insallah güzel cikar sonuclar aksamdan beri omrumden Omur gitti napiyim dedim bebegimde bende stres olacagima bir şekilde yaptirdim

Çok haklısın üzülmekte bizler zor elde ettik yorulduk yıprandık çok. Bizler için herşey çok güzel olucak az kaldı anne olmak hepimize çok yakışıcak

Canım hadi güzel sonuclar gelsin insallah , iyi etmissin en azından kafan rahat olur

Kızlar nipt testim cıktı cok şükür temiz çıktı. Ama burda nıpt testinden cinsiyet bakmak yasakmıs. Bende cinsiyette belli olacak diye seviniyordum. Cimsiyetide söylemiyorlar 16. Haftada söylüyorlarmıs. Yinede 15. Haftaya randevu aldık.

Çok şükür temiz gelmiş çok sevindim. Ben 10 hafta yaptırdım söylediler senin yaptırdığın yer baya disiplinli. Sağlıkla gelsin bebeklerimiz

Çok şükür temiz gelmiş çok sevindim. Ben 10 hafta yaptırdım söylediler senin yaptırdığın yer baya disiplinli. Sağlıkla gelsin bebeklerimiz
Aynen çok şükür. Yurtdışındayım ben bu testleri ücretsiz yapıyorlar izin verirsen. Ama ben türkiyedeki gibi cinsiyette belli olacak sanıyordum. Sonucu attılar cinsiyeti sordum yasak testte cinsiyete bakılmıyor dediler. Hevesim kursağımda kaldı ama çok şükür ki sonuc temiz geldi gecte olsa cinsiyeti öğrencez sonunda napalım

Canım sen bi ara Kıbrıs’ta tüp bebek başlığın da bi kaç şey yazmıştın sanki yanlış mı hatırlıyorum

Canım sen bi ara Kıbrıs’ta tüp bebek başlığın da bi kaç şey yazmıştın sanki yanlış mı hatırlıyorum
Evet eğer bu olmasaydı kıbrısa gidecektik. Görüsme falan yapmıstık hit’le fiyat falan almıstık. Cünkü 2 embriyom vardı acıbadem de kaliteleri kötü havuz yapalım falan demislerdi. Cokta ihtimal beklemeyin demislerdi. Ama nasip oldu çok şükür

Çok şükür ikisi de mi tuttu

Kızlar merhabalar bağışılık sisteminiz için özel kullandığınız vitamin varmı ben çok sık hastalanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…