2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim de son gunlerde asırı sacım dökülüyor ve sürekli ucuk cıkıyor dudaklarımda
Benimde saçlarımda aynı sıkıntı var. Genelde evdeyim ama kendiliğinden hasta oluyorum burnum yanıyor hapşırıyorum iyileşiyorum tekrar yanı şeyleri yaşıyorum 😞 bağışıklığimız çok zayıf

Herkese merhaba. Nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor. Bebislerinizi hissediyor musunuz artık. Biz 15 haftalik olduk hala hareketlerini hissetmediğim icin hamile gibi hissetmiyorum kendimi. Sizde durumlar nasıl.

Herkese merhaba. Nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor. Bebislerinizi hissediyor musunuz artık. Biz 15 haftalik olduk hala hareketlerini hissetmediğim icin hamile gibi hissetmiyorum kendimi. Sizde durumlar nasıl.
selamlar, benim de aynı 15. hafta ama his yok:) kabızlık var baş ağrısı var, mide bulantısı kusma devam😊

selamlar, benim de aynı 15. hafta ama his yok:) kabızlık var baş ağrısı var, mide bulantısı kusma devam😊
Evet demir ilacindan dolayı kabizlik bende de var. Bel ağrısı boyun ağrısı var onun dışında başka bisey yok bende. Bugünde kontrolüm var çok korkuyorum inşallah bebis iyidir.

galiba 2 kilo aldım ama o da tartıldığımda gün ortasıydı ve bugünlerde çokça kabızım onunda etkisi olmuş olabilir yoksa aldığımı hissetmedim zaten. Ama ben çok kustum belki ondan da olabilir sen?
Canım ben cok aldım ya , aktif kusma yok ben de , aç hissetmemem lazım yoksa bulantı geliyor , o yuzden surekli yedim 🙈 5 kilo aldım 🙈

Bugun aradilar verdigim kan sonuclandirilmamis tekrar kan örnegi vericem bugun 😔😔
o ne demek ya neden sonuçlandırılmamış kan sulandırıcı kullanmıyorsun di mi canım kan verdiğin gün kan sulandırıcıları kesmiş olman lazım 1 gün öncesinden demişlerdi bana o yüzden olabilir mi?

o ne demek ya neden sonuçlandırılmamış kan sulandırıcı kullanmıyorsun di mi canım kan verdiğin gün kan sulandırıcıları kesmiş olman lazım 1 gün öncesinden demişlerdi bana o yüzden olabilir mi?
Kan vermeden önceki akşamki ignemi vurmadim ama oglen coraspirin ilacimi ictim sabah 9da da gittim kan verdim bende bilmiyorum ki 🤷 olabilir

Bana hiç ilac kullanma demediler akşam 10 dan sonra yiyecek icecek olmayacak ama ilacını suyla icebilirsin dediler. Tüm ilaclarımıda kullanıyordum. Sonuc yanlıs cıkabilir mi bu yüzden acaba kafam karıştı

X