2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

canım çok erken davranmışssın 2. benim de görünmedi ama belli olmaz diyorum belki gözükür diye umudum var 6.haftamdayım

8.gun 51
10.gun 106
12. gun sabah 194 oglen 226
14. gun 359
yarın tekrar verecegim. cok mu kotu acaba anlamadım bu kadar yukseldikten sonra dusmez zannetmiştim ama olabiliyor demek ki
canım aynı saatlerde vermeye çalış 48 saatten az olmasın fazla olmasında sıkıntı yok bence artışın iyi gidiyor 100 ve üstü her zaman umut verici başlangıçmış forumdan öğrendim

canım aynı saatlerde vermeye çalış 48 saatten az olmasın fazla olmasında sıkıntı yok bence artışın iyi gidiyor 100 ve üstü her zaman umut verici başlangıçmış forumdan öğrendim
canım yarın akşamı bekleyeceğim, 1 saat once vermiştim ama dediğin gibi tam saatinde vereceğim. ah umarım iyi olur. ilk defa 2 katına cıkmıstı demek ki birkac test sonra da boyle olabiliyormus.. cok cok tsk ederim iyi ki varsın <3 burası bana cok moral verdi, hic birinizi unutmayacagım

canım ne demek hepimiz birbirimize destek için buradayız sende iyiki varsın şimdi kalp atışı için bekliyorum umarım haftaya görebiliriz dualarını bekliyorum

Çok teşekkür ederim içim rahatladı gerçekten 2 gün çok morlarım bozuldu biraz daha az bugün ağrılarım Allahım hepımızın yüzünü güldürsün inşallah

Canım geçmiş olsun ben 7+ 3 hala arada kahverengi çamurlu gibi lekenlenmelerim oluyor normalde 11 temmuz kontrolüm var sabah başka hastaneye gittim çok şükür problem yok 3 ay beklenebilir dedi doktor kırmızı olmadığı sürece korkma olursa hemen gel dedi için rahat olsun seni rahatsız eden durum var ise yine doktora görün

Çok sagolasın kendi kendime stres olmuştum

Kizlar fitil ve estrofemi saati saatinemi aliyorsunuz arada yarim saat falan oynasa bi sorun olurmu sizce ?

Benim de güya yumurta sayımda sıkıntı yoktu ama 11 yumurta toplandı 9’u işleme alındı 2 tane embriyo oluşmuştu sadece sorun olsaydı bide ne olurdu allah bilir gerçekten çok zor işler ben 22 yaşında başladım yeni 23 oldum çok şükür ilkinde tuttu herkes yumurta toplamada güle oynaya çıktı ben anesteziden ağrı ile uyandım öyle bağırarak ağladım ki iğne yaptılar geçmedi serum taktılar öyle rahatladım hastaneden çıktım aç olduğumdan kahvaltı yapmaya gittik tam bitti kahvaltı kalkıcaz bacağım kilitlendi aynı ağrı tekrar başladı yerimden kalkamadım felç oldum sandım ayağımı oynatamıyodum aracımız olmasına rağmen yerimden kıpırdayamadım ambulans çağırdık sağlık ekipleri geldiğinde yediğim ne varsa çıkardım 9-10 kişi taşıdı birden beni ambulansa öyle zordu ambulans içinde haykırışlarımı hiç bir zaman unutmayacam allahım ben ne işe kalkıştım diye bağırarak ağlıyodum yazarken bile o anları yaşadım şimdi nerdeyse tedaviden vazgeçiyodum öyle kötüydü allah kimseye benim ki gibi yaşatmasın kaç kız benden önce çıktı hepsi güle oynaya uyanır uyanmaz konuşmaya gülüşmeye başlamışlardı ben kabusa uyanmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…