2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben ilk gunden beri saati saatine iciyorum ilaclarimi simdi saatlerinde biraz kayma oluyo o yuzden sordum 😊 bisi olmaz o zaman cokta kaydirmayayim da :))
Yani ben çok direkt saatine hiç uymadım akşam 10 buçukta yatağa geçtiysem o zaman içtim 12 de geçtiysem o zaman içtim yani her gün düzenli olmadı

hayırlı olsun canım
Hepinize cok tesekkur ederim. Allah isteyen herkeze nasip etsin.. sabahtan beri anca kendime gelebildim napacagimi sasirdim deli gibi telefondayim 🫣🫣 bekleyen arkadaslarana nacizane tavsiyem negatif girseniz bile donmus yumurtaniz varsa hic vakit kaybetmeden 2. Deneyin.
Martta 5 donmus yumurta mayis ilk transfer negatif. 3 gun sonta adetle 2. Deneme pozitif. Yasimda 41. Asla vazgecmeyin. Hep pozitif olun belirti aramayin

10 haziran da 2 tane 3.gun embriyo transferim oldu bugün de iki kese ve iki kalp atışını duydum çok şükür ikisi de gayet iyi dedi hic bir sikinti problem yok dedi doktorum ama ne kadar olduğunu söylemedi 2 hafta sonra kontrole çağırdı ilaçlara devam acayip bir duygu içindeyim Allah isteyen herkese nasip etsin 😊🙏🤲

Benim de güya yumurta sayımda sıkıntı yoktu ama 11 yumurta toplandı 9’u işleme alındı 2 tane embriyo oluşmuştu sadece sorun olsaydı bide ne olurdu allah bilir gerçekten çok zor işler ben 22 yaşında başladım yeni 23 oldum çok şükür ilkinde tuttu herkes yumurta toplamada güle oynaya çıktı ben anesteziden ağrı ile uyandım öyle bağırarak ağladım ki iğne yaptılar geçmedi serum taktılar öyle rahatladım hastaneden çıktım aç olduğumdan kahvaltı yapmaya gittik tam bitti kahvaltı kalkıcaz bacağım kilitlendi aynı ağrı tekrar başladı yerimden kalkamadım felç oldum sandım ayağımı oynatamıyodum aracımız olmasına rağmen yerimden kıpırdayamadım ambulans çağırdık sağlık ekipleri geldiğinde yediğim ne varsa çıkardım 9-10 kişi taşıdı birden beni ambulansa öyle zordu ambulans içinde haykırışlarımı hiç bir zaman unutmayacam allahım ben ne işe kalkıştım diye bağırarak ağlıyodum yazarken bile o anları yaşadım şimdi nerdeyse tedaviden vazgeçiyodum öyle kötüydü allah kimseye benim ki gibi yaşatmasın kaç kız benden önce çıktı hepsi güle oynaya uyanır uyanmaz konuşmaya gülüşmeye başlamışlardı ben kabusa uyanmıştım
gerçekten çok zormuş canım şimdi o yaşadıklarını mukafatını alıyorsun rabbim kucağına da almayı nasip etsin

Kızlar ben de bugün devlete gittim kaydım olsun diye, 12 Haziran transfer günüm tam 6 haftalık dedi. Cihazı kötü olduğu için vajinal baktı bebeği de gördük içinde bak oynuyor dedi☺️ kalp atışı gördüm ama dinletemiyorum hem daha küçük hem de benim cihazım kötü dedi.. biraz daha rahatladım

Kızlar günün 24 saati midem bulamıyor. Kusma öğürme yok ama her şeyden nefret ettim tiksindim. Böyle olan var mı:KK43:

Ben ilk gunden beri saati saatine iciyorum ilaclarimi simdi saatlerinde biraz kayma oluyo o yuzden sordum 😊 bisi olmaz o zaman cokta kaydirmayayim da :))
Canım senle mi konuşmuştuk dün, doktor bana tam 6 hafta gözüküyor bugün dedi uygulamada da 6 yazıyor

Kizlar ben bu gece rüyamda orgazm oldum bebeğime bisey olmaz dimi çok yoğun hissettim çünkü.. çok korkuyorum 😔

Canım senle mi konuşmuştuk dün, doktor bana tam 6 hafta gözüküyor bugün dedi uygulamada da 6 yazıyor
Hmm seninki haftasiyla uyumlu ozaman canım 🤍 ben yarin gittigimde tekrar soracağım doktor yogundu asistan dr bakti farazi de soylemis olabilir diye düşünüyorum

X