2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben de aynı şeyleri yaşadım hiç korkmayın yükselmiştir herkes 200-300 lerde değerle öğreniyodu 12. Gün benim 143 filandı değerim çok korkmuştum kimyasal olacak diye ama çok şükür sonradan zıpladı betam

Benim 8 haftada olmuştu sürüntü şekilde kanamam progestanlara başlamıştım iğnelere ve fitilim günde 3 tü 4’e çıkarmıştı doktor yerleşme kanaması olabilir sizinki çünkü haftanız erken benim 8’de olmuştu bebek çoktan yerleşmişti yani

Gerçekten mi :) ben biraz endişeliyim. bugun kendimi işe verecegim elimden geldiğince. bugun 15. gunum, yarın bakalım ne olacak canım.. mesajlarınız cok degerli cok cok tsk ederim

Yerleşme kanaması ilki diye düşünmüştüm dün olana ciğer gibiydi . Daha önce kalbi durdu bebeğimin inşallah bu sefer sağlıkla ilerler diye umut ediyorum .

8.gun 51
10.gun 106
12. gun sabah 194 oglen 226
14. gun 359
yarın tekrar verecegim. cok mu kotu acaba anlamadım bu kadar yukseldikten sonra dusmez zannetmiştim ama olabiliyor demek ki
Değerlerin gayet iyi canım. Bence yükselecek. %66 oranında yükselmesi iyi kabul ediliyor

benim hiç kalmadı baştan başlamam lazım ama öncelik eşimdi onun tedavisi bir yandan devam ediyor, pcos olduğumdan yumurta sayımda sıkıntım hiç yok nasip artık belki bu olur hala kalbini duymadım ya hamileyim diyemiyorum inşallah bu bebiş olur tutar da ben yine tedaviye başlarım ileride sende de kalsın canım her zaman bu şansa sahip olamıyoru hem o zaman daha gençti yaşımız iyiki erken başlamışız

cok iyi olmadı benim artık bitanem. senden cok guzel bir sonuc bekliyorum, dualarım seninle :) <3
Şimdş kan verdim canım inşllah cok iyi artmıstır. Seninkide inşallah yarına cok iyi yükselis gösterir. Çok zormus bu işler. Pozitif çıkmasıyla bitmiyormus. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun sağlıkla evlatlarımıza kvusmayı nasip etsin

Kızlar ben 2. Gün önce meraktan idrar testi yine yapmıstım 2. Çizgi diğeri gibi kıpkırmızı çıkmıstı. Bugünde son kalan testi yapmak istedim bu sefer öyle koyu cıkmadı pembemsi çıktı.
canım aynı test mi idrar testlerinde hata olması muhtemel bir daha ne zaman veta vereceksin?

ayy aynısı bende de oldu adet olcam gibi alnımı sivilce bastı, belim ağrıdan koptu arada kasık ağrısı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…