2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çok ihtiyacım var duaya gerçekten ailemlede paylasamiyorum ,esimlede hissettiklerimi onlar da beklenti halinde uzulmesinler diye de çok yalnız hissettim kendimi buraya sığındım iste
canım herkes aynı kendini sal bi bosverrrrr.. ne guzel yaptın yazarak. ben de ailemi komple tatile yolladım :) 8.gun yaptırmıs olacaksın, 5. gun transferi değil mi canım:) bak bu gruptakiler erken testten dolayı cok sey yasadı ben dahil keske 9.gunu bekleyebilsen :)

Hemşeri mi çıktık çok korkmustum kanamam başlarsa diye braz rahatladım arastırınca sağolun
evet ya nasıl sevindim :) 1 ay once oraya geldim tammm 30 yıl sonra. koyumuzu gordum, akrabaları gordum, azıcık agladım duygulanıp, bolca kete içli kofte yedim, bir de meshur kofteden :)

Ya 5.gün transferi bide transfer gününü saymadan 8 .gün yarın, sayarsam o gunude 9 oluyo ne bilim eşimde yarın musaitken verim kan tahlili 1-2gun arayla ne değişebilir ki varsa sonuçta belli bı değerde cikar kanda , çoğu 6.-7.gun kanda goruyo

canım basta cok dengesiz gidiyor sayılar, hepimiz aynı seyi yasadık. iki katına cıktı mı cıkmadı mı kafayı yiyorsun sonra bak demedi deme. herkesin siniri bozuldu, en az 4-5 kişi bunu yasadık ben olsam evde idrar testi yaparım once. keske azıcık dayansan

ben olsam dereotu havuc ceviz avokado yerdim ve sessizce test gunumu beklerdim domates suyu filan içiyorum bir yerde okudum

Bende yarın vericem aynı şeyi düşünüyorum. Benimde 4. Testim olacak yarın 13. Günüm olacak
Kizlar bugun 9. Gunum testi yarin sabah vericem. Hic bu kadar heyecanlanmamistim kalbim agzimda atiyor. Hic belirtim yok. Normal adet gunume 2 gun var adet agrim bile yok. Sanki bugunu bitiremicem kalbim yerinden cikacak.. beni biraz telkin edin kutfen

Ağrı normalmiş. Ne tuhafız dimi bende bi belirti yok diye 3 gündür üzülüyorum bazılarında adet gibi şiddetli yada az ağrı olur bazılarında hiç olmaz kötü düşünme bebiş şeninledir inşallah

canım benimm, ben de zaman gecsin diye bekliyorum azıcık dizi film seyret :) ben bir yandan calısıyorum ama cok zor :) bazılarının agrısı hıc olmuyor takılma canımmm. bugun neden vermiyorsun 10. gun mu dediler :)

Sakin ol canım inşallah pozitifi görürsün. Belirtisiz hamile olan çok arkadaşımız var. Sakın stres yapma. Bende de yok hiç kalmadı. Bazen psikolojikte olabiliyor sabah iğneyi yanlıs yapıldığımı öğrenince bi anda adet sancım başladı sanki kanamam balayacakmıs gibi korkudan psikolojik oldu. O yüzden kendini rahatlat hiö strese girme. Ben bazj insanlar yüzünden de test değerim düşük çıktı diyede cok stres yaptım kendime. Gerek yokmus

İnşallah canım inşallah bebislerimiz bizledir .ben ne lekelenme ne başka bişi görmedim sadece adet sancısı çektim 5.gun. ilk 5 gün göğüslerim acayip ağrıyordu hatta sol gogus sızlama şeklinde ara ara agriyodu 2gun önceye kadar bugün oda yok hatta ağrısı geçti sonduler bugün çok acayip

2 negatif tüp bebek deneyimim var. Artık hiç bir doktora güvenmiyorum. İstanbulda önerebilceginiz para odaklı olmayan bir doktor varmı ?

Bence genetik yaptırmayın genetikte sorun çıkarsa zaten zaten embriyoları transfer etmiyorlar paranız çöp oluyor. Sağlıklı embriyonun bile tutmama ihtimali var. Genetiği bozuk embriyo bazen rahimde kendini onarıyormuş. Bence genetiksiz denemekte fayda var

Merhaba ücret ne kadar ödediniz transfer için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…