2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Oo super masallah 4.testi yapmamak için zor duruyorum valla ama direkt bende kese gitcem
Bende yapmayacaktım ama dün sağlık ocağına gidince tüm hormon testlerini yapalım dediler beta da baktılar, sonucu bu sabah çıktı yapınca insan rahatlıyor yine de arttığını görünce, kendi doktorum cumartesi görünür kese demişti ama ben pazartesiye randevu buldum. Keşke kalp atışı da gözükse de daha da rahatlasak

Transfer tarihin neydi canım ve 5. Gün mü?

Ben uygulamada transfer tarihiyle baktığımda ultrason görüntü haftasıyla aynı çıkıyor. Ben 5+3 keseyi gördüm kuzum sende görürsün

Ben uygulamada transfer tarihiyle baktığımda ultrason görüntü haftasıyla aynı çıkıyor. Ben 5+3 keseyi gördüm kuzum sende görürsün
Bende az önce paylastım uygulamada öyle yazıyor canım. 4. Hafta içindesiniz yazıyor 3 hafta 4 günlük oldu bugün yanş 3 gün sonra haftayı tamamlayıp 4 mğ doldurcam kafam karıstı iyice

3+3sün 4 gün sonra 4+0 oluyorsun böyle böyle gidiyor. Happy Mom indir istersen.. sat istiyor ama ben geriye sayarak sat tarihi yaptım merryliya

Eklentiler

• IMG_7798.png
    218,1 KB · Görüntüleme: 33
İndirdim ama adet tarihi istedi 4 hafta 3 günlük gösterdi sildim geri
Ben sayarak adet tarihi buldum, normal test gününde 4 haftalık oluyorsun. sen erken öğrenmişsin zaten herkes erken öğrenmediği için uygulamada öyle yazıyor bence. Onun yanında 3 hafta 3 günlük gebesin diyor zaten bu yüzden 4 gün sonra 4. Haftana giriyorsun test gününden sonra 4 hafta 1 günlük diye devam ediyor umarım anlatabilmişimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…