2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok mutlu oldum 😊
Amin allah herkese nasip etsin tüp bebek zorlu bir yolculuk ben 22 yaşındayım daha yeni 23 oldum haziranda birisi bana böyle şeyler yaşıyacaksın deseydi şaka yapıyosun heralde derdim ama yaşandı bitti şu an sağ salim kucağıma almak tek derdim 🌸

Ben de ocak ayında dış gebelik geçirdim normal bi gebelik olsaydı şimdi 33 haftalık olacaktık ama nasip tabii insan düşünmeden edemiyor
Dış gebelik kendiliğinden mi oluştu doğal mıydı yani doğal ise eğer normal yolla sağlıklı şekilde gebe kalma durumunuz da olabilir

Dış gebelik kendiliğinden mi oluştu doğal mıydı yani doğal ise eğer normal yolla sağlıklı şekilde gebe kalma durumunuz da olabilir
Evet canım daha önce iki kez normal kendiliğinden hamile kaldım haftaya aşılama için doktorla görüşeceğiz dış gebelik tüpünü tıkadı maalesef tek tüple deniyoruz şansımızı

Kızlar bende kontrolden çıktım şimdi çok şükür kalp atışlarını duydum 🤲🥹 lekelenme içinde korkulacak bişey yok denildi bu haftalarda beklediğimiz şeyler kiminde oluyor kininde olmuyor dedi. 6 hafta 3 günlük şuanda rabbim sağlıkla ilermeyi nasip eylesin. Darısın hepinizin başına gönlümüzce olsun herşey🥹🥰🤲

Kızlar bende kontrolden çıktım şimdi çok şükür kalp atışlarını duydum 🤲🥹 lekelenme içinde korkulacak bişey yok denildi bu haftalarda beklediğimiz şeyler kiminde oluyor kininde olmuyor dedi. 6 hafta 3 günlük şuanda rabbim sağlıkla ilermeyi nasip eylesin. Darısın hepinizin başına gönlümüzce olsun herşey🥹🥰🤲
Gözün aydın canım darısı başımıza inşallah. Bu haftayı ben anlamadım. Uygulamada 3 hafta 4 günlük 4. Haftanın icindesiniz diyor. 3 gün sonra 5. Haftaya mı girmiş olacam. 4. Haftayı tamamlayıp. Kafam karıştı. 10 gün sonra keseyi görebilir miyim acaba 6 haftalık mı oluyorum o zaman. Tabii kan değerlerim hayırlısıyla güzelce yükselirse

Bu progestan fitili transferden sonra mı başlıyorsunuz. Bana şu an prolutex göbekten iğne verildi.

X