2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende kese kontrolü için 2.500 versim cuma günü kalp atışı için gidicez tekrar alırmı bilmiyorum iğneler çok pahalı sabah akşam oluyorum bitiyor hemen 😞
Öyle guzelim ya ben de surekli zaten eczaneye para vermekten bıktım, surekli bitiyor iğneler , daha tüp bebek borcu bitmedi, sekreter de randevu verdi 3 bin lira diyor hemen, daha temmuza da zam gelecekmis , hiç vicdan kalmamıs 😒😒

Kesinlikle biz de esimle oyle dusunduk, sonucta kontrole cagırıyor, onca parayı vermisiz , bi kese görmeye 3 bin nedir , sonra bi daha kalp atısına cagıracak 😒 eger ikizse onda fiyat daha fazla , Allah vicdan versin mecbur gidiyoruz , ilacları da surekli cebimizden aldık, yazdıgı ilacları sgk karsılamıyor hocanın anlasması yok , hayırlısıyla kucagımıza alırız insallah , elde avucta bışey kalmadı 😔
Ya o ne saçma şeymiş ikiz olunca iki kere çağırıyor değil ya aynı anda bakıyor, valla Allah ıslah etsin diyecek söz bulamadım

Bana da 4 temmuza randevu verdiler ama hiç ödeme yapacağımı düşünmedim. Ben de bir sorayım ödeme alıyorlarsa aşırı saçma. Devam edeceğim doktora gitmeyi tercih ederim
Aynen canım kesinlikle cok sacma , öğrenince bana da yazar mısın , jinekolojik muayenesi 2500 , gebe 3000 , ikiz gebelikse de daha pahalıymıs , o kac bilmiyorum 😩😩😩😩

Ya o ne saçma şeymiş ikiz olunca iki kere çağırıyor değil ya aynı anda bakıyor, valla Allah ıslah etsin diyecek söz bulamadım
Öyle guzelim , doktora da guvendim şimdi ama esim ucreti duyunca devlet hastanesine git yazık bu paralara demeye basladı 😅😅🙈 ki cok haklı , bilemedim yani napsam, biraz daha devam edeyim de bari

Aynen canım kesinlikle cok sacma , öğrenince bana da yazar mısın , jinekolojik muayenesi 2500 , gebe 3000 , ikiz gebelikse de daha pahalıymıs , o kac bilmiyorum 😩😩😩😩
Yuh ya. Şişli memorialde ilk muayene bile ücretsizdi hatta transfere kadar para ödemiyorsunuz ben kontrolün de ücretsiz oldupunu düşünüyorum ama yarın soracağım

Yuh ya. Şişli memorialde ilk muayene bile ücretsizdi hatta transfere kadar para ödemiyorsunuz ben kontrolün de ücretsiz oldupunu düşünüyorum ama yarın soracağım
İns ucretsizdir canım ,olması gereken o aslında , ki bu muayene doktorlar için oldukça basit bisey , devlet hastanelerinde asistanlar yapıyor bu işi

Ben 2. Günü kan sulandırıcı hap içmeye başladım 3. Günde Estrofem içmeye başladım şuan günde 4 taneye çıktı. Aşırı derece de baş ağrısı yapıyor bende ve ilk 3 gün ayaklarım patlicakti ödem oldu. Ama ilaç kullanımı boyunca şişlik oluyor. Bende istahta çok açtı ☺️
Herkeste çok değişik etkiler benimde iştah komple gitti😂

X