2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Daha çok erken moralinizi bozmayın beklemek en kötüsü ancak çift transferde 5. Günden sonra yavaş yavaş kan a yansıyor tek transferde daha da geç yansıyor

Evet, beklemekten başka çare zaten yok. Bana çift transfer edildi. Bi ümit silik bile olsa çıkar şandim. Erken gebelik testi bile için aslinda daha erken.
Geçen ay (kimyasal gebelik) 8ci gün çıkmıştı

Evet, beklemekten başka çare zaten yok. Bana çift transfer edildi. Bi ümit silik bile olsa çıkar şandim. Erken gebelik testi bile için aslinda daha erken.
Geçen ay (kimyasal gebelik) 8ci gün çıkmıştı
Biliyorum çok zor beklemek bende aynı konumdayım ama içimizi ferah tutmaktan sabretmekten başka çaremiz yok bir de dün yüzümde adet olacakmışım gbi sivilce çıktı moralim bozuldu ama bakalım

Kızlar günaydın ben transfer için yola cıkıcam inşallah herşey yolunda gider. Size birşey sormak istiyorum. Yumurta toplama gibi ameliyat önlüğü giydiriyorlar mı yoksa alttan muayene gibi sadece alt tarafımızı mı cıkarıyoruz. Birde kahvaltı falan etmekte bi sorun oluyor mu? Bana sadece yanında 1,5 litre su getir dediler

Biliyorum çok zor beklemek bende aynı konumdayım ama içimizi ferah tutmaktan sabretmekten başka çaremiz yok bir de dün yüzümde adet olacakmışım gbi sivilce çıktı moralim bozuldu ama bakalım

Öyle. Allahim bize beklemeyi bile nasip ettiği için şükürler olsun.
Benimde bu transferde hiç belirtim yok.
Toplamda 4 transfer oldum. Diğerlerinde gaz sorunu, göğüs hassasiyeti yaşıyordum ilaçlardan. Bu transferde 0 belirti. Sanki ne transfer olmuşum ne ilaç alıyorum.
Nereye gidiyor bu ilaçlar :)

Kızlar günaydın ben transfer için yola cıkıcam inşallah herşey yolunda gider. Size birşey sormak istiyorum. Yumurta toplama gibi ameliyat önlüğü giydiriyorlar mı yoksa alttan muayene gibi sadece alt tarafımızı mı cıkarıyoruz. Birde kahvaltı falan etmekte bi sorun oluyor mu? Bana sadece yanında 1,5 litre su getir dediler

Hayırlıysa kavuşsun bebişlerin sana.
Ben yurtdişindayim. Burda önlük giydirmiyorlar. Ben transferden önce kahvaltı etmedim ama doktorum bu konuyu yorumlamadi. Nasıl rahat hissedersen öyle galiba

Hadi hayırlısı🤲🏻 evet ameliyathanede yapılıyor ameliyat önlüğü giyiyorsun. Bana atlet kalabilir altı çıkar dediler. Kahvaltı edebilirsin dediler hafif bi kahvaltı yaptım. Suyu erken içmeye başlama ama ben çok sıkıştım transfer saatine kadar . Çok kısa ve kolay bi işlem 😊

Toplamda 4 transfer oldum. Diğerlerinde gaz sorunu, göğüs hassasiyeti yaşıyordum ilaçlardan. Bu transferde 0 belirti. Sanki ne transfer olmuşum ne ilaç alıyorum.
Vücudumuz da alışıyor bu ilaçlara o yüzden dengesizleşiyor sanırım

Günaydın bol şansın olsun güzel haberler olsun inşallah, kahvaltı yapabilirsin anestezi olmuyor çünkü, ameliyathane de oluyor ama önlük giyiyorsun

Ben hamile olmama ragmen bende de hic ams hic bir belirti yok , diger gebeliklerimde o kadar cok belirti yasamistim ki.
Esim soruyor miden bulaniyor mu , meme hassasiyetin var mi :) dedim ki yok , hastaneye mi gitsek acaba diyor.
O yüzden hiç belirtilere takılmayin.

Ben hamile olmama ragmen bende de hic ams hic bir belirti yok , diger gebeliklerimde o kadar cok belirti yasamistim ki.
Esim soruyor miden bulaniyor mu , meme hassasiyetin var mi :) dedim ki yok , hastaneye mi gitsek acaba diyor.
O yüzden hiç belirtilere takılmayin.
Sivilce ve hafif alt kasık agrısı olmuş muydu peki adet öncesi gbi 🙂↕️

Evet önluk giyiyorsun ameliyathane ortamında yapılıyor yine

X