2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Aramızda 10 yas var bebegim 😅🙈🙈 insan yasını soyleyemiyor 30 dan sonra 😅😅🤪🙈 bence gayet iyi canım masallah, saglıkla gelsin bebişlerimiz, benim de cift 🌸🧿 ama tabi tuttu mu muayene de belli olur 😁 ya ben folik asıtı de kafama göre bıraktım , suan beslenme dısında vitamin almıyorum 🙈
Bana doktorum hiç folik asit ve ek vitamin vs vermedi bu arada ya. Ben sadece estrofem, progesteron fitil, Prolutex iğne ve enox iğne kullanıyorum

Bana doktorum hiç folik asit ve ek vitamin vs vermedi bu arada ya. Ben sadece estrofem, progesteron fitil, Prolutex iğne ve enox iğne kullanıyorum
Eşimin bi lafı var; “bizim annelerimiz folik asit mi içti, cocuklar da üstün zekalı olmayıversin normal olsun “ diyor 😅😅 saka bi yana da bana verdiği fazla dozdaymıs araştırdım, acıkcası içime sinmedi. Kafama göre bıraktım, insallah pişman olmam bu kararımdan, Sizin doktorunuz özelde mi devlet mi

Canımm bu arada gözün aydin hayirli olsun 🤍 bende fitil gunde 3 kere kullanıyorum enox igneyide kullanmistim bi farkı varmi bilmiyorum ama bende oksapar kadar morarma yapmamisti suan oksapar kullaniyorum prolutex iğne ne icin acaba

😆 Olsun yaşlarimiz ayni degil ama yasadiklarimiz benzer 🤍 vitamin konusunu dr ile gorusmelisin bence onemli peki sen keseye ne zaman gideceksin ? 2. Hcgden sonra tekrar hcg vermek gerekirmi acaba
Senin vitamin olarak kullandıgın ilacın görselini ya da adını ekler misin canım, evet 2 test daha verip degerleri dr un sekreterine göndereceğim, ona göre ramdevu verecek canım

Eşimin bi lafı var; “bizim annelerimiz folik asit mi içti, cocuklar da üstün zekalı olmayıversin normal olsun “ diyor 😅😅 saka bi yana da bana verdiği fazla dozdaymıs araştırdım, acıkcası içime sinmedi. Kafama göre bıraktım, insallah pişman olmam bu kararımdan, Sizin doktorunuz özelde mi devlet mi
Hahah doğru da geliyor bir yandan eşinizin dediği🙂‍↔😅 Özel kliniği var, Bursa’da prof Osman develioğlu. Kendisine çok güveniyorum, hiç vitamin vs vermedi ben de onu hiç sorgulamıyorum🥹

Canımm bu arada gözün aydin hayirli olsun 🤍 bende fitil gunde 3 kere kullanıyorum enox igneyide kullanmistim bi farkı varmi bilmiyorum ama bende oksapar kadar morarma yapmamisti suan oksapar kullaniyorum prolutex iğne ne icin acaba
Çok teşekkür ederim canim 🙏🏼 evet oksapar daha çok yakıyor sanki bir önceki tedavimde onu kullanıyordum.. Prolutex de progestan hormonu içeriyor günde bir kere göbekten de onu vuruyorum

Hahah doğru da geliyor bir yandan eşinizin dediği🙂‍↔😅 Özel kliniği var, Bursa’da prof Osman develioğlu. Kendisine çok güveniyorum, hiç vitamin vs vermedi ben de onu hiç sorgulamıyorum🥹
Ya ben de dogalcı biriyim , hocaların tarzları baska olabiliyor, acıkcası saglıklı beslenen biri de oldugum için ona güvenip bıraktım, ama arastırıp kaliteli bi ilaca başlayabilirim, cunku cift transfer yaptık, depolarım yetersiz kalabilir . Dr a guvenmen cok guzel canım, insallah saglıkla alalım kucagımıza 🥰🙏🙏🌸

Senin vitamin olarak kullandıgın ilacın görselini ya da adını ekler misin canım, evet 2 test daha verip degerleri dr un sekreterine göndereceğim, ona göre ramdevu verecek canım
bana 10 gun sonra kese icin gel dediler sadece

Eklentiler

• IMG_20240622_003458.jpg
    IMG_20240622_003458.jpg
    174,2 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20240622_003451.jpg
    IMG_20240622_003451.jpg
    185,8 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20240622_003430.jpg
    IMG_20240622_003430.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20240622_003416.jpg
    IMG_20240622_003416.jpg
    143,1 KB · Görüntüleme: 22
Tsk ederim kuzum , yordum seni gece gece 🌸🙏🙏 bunları ne zamana kadar kullanacaksın bisey dedi mi dr un
Rica ederim icerigi genis guzel bi vitamin biraz içmesi sikinti bana büyük geliyor ilac boyutu ama alistim sanirim 😆 kalp atisini duyana kadar devam sonrasına da gebelik takibi icin tercih ettigim kadin doğum doktoru karar verecekmis

Yaa sen kac yasindasinn kiiii 😆valla gozun aydin 😆 bende yarın kurtulacagim ama hergun progestan vuruluyorum kalcam sertlesti morardi artik bide sey kullandığım bir balik yağ + vitamin + probiyotik vitamin vardi tam onlardan kurtuldum dedim kalp atisina kadar tekrar yazıldı 😅😅 bu arada hcg artisim iyi mi sence ?
Kendinizmi vuruyorusunuz yoksa saglik calisanimi

Kızlar ben 4 haziranda 5 günlük embriyo transferi oldum. 12 haziranda ilk testim 106 14 haziranda 2. Testim 231 geldi. O günden beri de test falan yapmadım. Birsürü ilaç ve ipne kullanıyorum. Şişli memorialda yaptırdım ve bana artış iyi ilk kontrolünüz 4 temmuzda dediler. Ben o tarihe kadar ne oldupunu bilmeden bekleyecek miyim? Herkes bu kadar uzun mu bekliyor. İlk artışım iyi olduğu için kimyasal riskim yoktur değil mi? Yani pozitifi gördüm ama çok tedirginim :KK43:
Ben de Şişli memorialde 6 temmuzda transfer oldum. 15 haziranda 234, 17 haziranda 503 değerlerini gördüm. Bana da 5 Temmuz a gün verdiler. Ama ben bu hafta çarşamba perşembe gibi başka bir hastanede kese muayenesine gideceğim. İnsan her şey yolunda mı diye merak ediyor. Hatta yarın gidip bir beta da vermek istiyorum ama bakalım.

Canım benim cokk gecmiş olsun, insallah en kısa surede saglıklı bir gebelik elde edersin 🙏🙏
Çok teşekkür ederim desteğin için 🌸🥰 öncelikle hepimizin istediği sağlıklı gebelik. Sağlıklı hayırlı evlat eğer olmayacaksa bu aşamada çok daha fazla yıpranmadan sonuçlanması en güzeli 🙏 Allahım sağlıkla hayırlısı ve kolaylıkla en kısa zamanda bana benim gibi olumsuz sonuç alanlara nasip eylesin inşallah 🙏 sizlerinde güzel artışlarla sağlıkla yavrularınızı kucağınıza almayı nasip eylesin 🙏 canı gönülden dualarım sizlerle 🙏 Allahım bekleyen isteyen hepimize nasip etsin ❤️🥰

Ya ben anlamadım bu değerler kötü gelmiyor bana. Kaçıncı gününüz? Bence ilaçları bırakmayın ya. İkinci bir görüş mü alsanız?
Güzel olumlu niyetiniz için teşekkür ederim. İnanın bende sizin gibi düşünmek isterdim değer yüksek gibi ama artış oranı 2 kat olmayınca düşükle sonuçlanabiliyor. Daha önce doğal yolla boş gebelik yaşadım. Onda da artış takip etmekten 2,5 ay bekledim ve küretaj olmak zorunda kaldım. Önce Allah’a sonra Doktoruma güveniyorum. Bakalım nasıl olacak 😇 inşallah zorluk çekmeden kolaylıkla hemencecik biter ve yeni tedaviye başlarım 😇 sizlere bol şans diliyorum sağlıkla yavrularınıza kavuşun inşallah 🙏

Ya ben de dogalcı biriyim , hocaların tarzları baska olabiliyor, acıkcası saglıklı beslenen biri de oldugum için ona güvenip bıraktım, ama arastırıp kaliteli bi ilaca başlayabilirim, cunku cift transfer yaptık, depolarım yetersiz kalabilir . Dr a guvenmen cok guzel canım, insallah saglıkla alalım kucagımıza 🥰🙏🙏🌸
Tatlım folik asitin gebelikte normal değer aralığından yüksek olmasını istiyor doktorlar bir de omurilik gelişimi açısındanda önemli diye biliyorum eğer senin kullandığın içine sinmiyorsa başka bir tane kullan bence yine de 🌸

Canım folik asitini al. Sadece bebeğin beyni için önemli değil. Düşüğü önlüyor mesela.
Belki kan tahlilinde folat değerin düşük çıkmıştır ve bu sebepten doktor yüksek doz vermiştir sana.

X