2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar normalde 28 inde transfer vardı son kontrole gelmiştim 13 mm bir yumurta oluşmuştu şimdi hiç birini göremiyorum dedi. Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu

Herkese selam :) opu dan sonra çok fazla giremedim bir sürü pozitif haber olmuş çok sevindim bana da umut oldunuz. Negatif gören arkadaşlarım için de kendim gibi üzüldüm :KK43: bende Regl tarihi bekliyorum transfer için malum opudan sonra ohhs olduğum için dondurmuştuk. İlk Regl oldu bitti ikinci de temmuzun ikinci haftası gibi gelir heralde sizlere de bir şey soracağım. Transfer olacağınız ay Regl olup gidince ortalama kaç günde transfer günü belli oluyor :)
Merhaba benim pkoc var embriyolarımı dondurduk.5 haziran adet oldum transfer için tedaviye başladık 25 i gibi tahmn ediyor doktor yani 21 gün ama benim yumurtalarım geç büyüdü belki onunla ilgilidir. Yarın kontrolümüz var günüm netleşecek

Merhaba benim de opu öncesi 52 yumurta saydılar 29 toplama oldu ilk gün arayıp 18 dediler sonra 14 sonra 12 /5. Güne 6 yumurtam geldi diğerleri takıpte dediler 6. Gün arayıp 8 yumurta dondurduk dediler, çok olması önemli değil sağlıklı olsunlar kafanıza takmayın gayet güzel sayınız
Maşallah 52 mi 🤩 bana 14 bile çok ağırlık yapmıştı özellikle dün. İnşallah sağlıklı devam ederler kalanlar🤲 sizin transfer yapıldı mı

Benim 5 yumurta toplandı o anda 2 tanesi bozuldu 3 tanesi dollendi onun da cozulurken biri bozuldu 2 si sağlamdı 2 embriyo olanlar transfer edildi sakın moralinizi bozmayın üzmeyin kendinizi geriye 1 kaç tane kalsın yeterli
kalanlar yarın dondurulacak benimde normalde 5 gün bekleniyor galiba şok olmaktan soramadım neden 2.gün donduracaklarını

Maşallah 52 mi 🤩 bana 14 bile çok ağırlık yapmıştı özellikle dün. İnşallah sağlıklı devam ederler kalanlar🤲 sizin transfer yapıldı mı
Çok ağladım merkezde ağrıdan o yumurtalarla nefes alamıyordum ağrısı anlatılmayacak bişeydi yürüyemiyorum oturtamıyorum kalkamıyorum eğer tekrar bu işlemi yaptıracaksın deselerdi sanırım yaptırmazdım ağrısı felaketti çünkü Allah cuma saati hepımıze sağlık sıhhatli hayırlı evlatlar versin emeklerimizi boşa çıkartmasın çarşamba transferım oldu heyecanla beklemedeyım 😇

Çok ağladım merkezde ağrıdan o yumurtalarla nefes alamıyordum ağrısı anlatılmayacak bişeydi yürüyemiyorum oturtamıyorum kalkamıyorum eğer tekrar bu işlemi yaptıracaksın deselerdi sanırım yaptırmazdım ağrısı felaketti çünkü Allah cuma saati hepımıze sağlık sıhhatli hayırlı evlatlar versin emeklerimizi boşa çıkartmasın çarşamba transferım oldu heyecanla beklemedeyım 😇
Amin inşallah güzel haberler alırsınız🤲🤲 dondurulduktan ne kadar süre sonra transfer yapıldı size. Bana en erken ağustos diyorlar yarın dondurulacak embriyolar

X